Spencer Bradley została ogłoszona przez Cherry Pimps jako ‘Cherry of the Month’

Wschodząca gwiazda Spencer Bradley, właśnie została oficjalnie ogłoszona przez Cherry Pimps jako ‘Cherry of the Month’ na grudzień 2021. Bradley nie spoczywa jednak na laurach i jest gotowa do wydania zupełnie nowych treści, aby rozpocząć sezon świąteczny.

Tought LoveX

Naturalna brunetka, która zadebiutowała w swojej pierwszej scenie chłopak/dziewczyna dla Cherry Pimps w kwietniu 2020 w „Little Petite Girls Need to be Taken Care Of„, opublikowała ekskluzywny wywiad i wideo „Unwrapping Cherry of the Month Spencer Bradley„, aby uczcić ten zaszczyt.

Bradley zamierza również przedstawić swoją pierwszą główną rolę w nowej scenie od Brazzers, ’Fantastic Plastic & Mrs. One Upper’ (z udziałem Blondie Bombshell i Alex Mack), którą jest podekscytowana.

„Kilka lat temu zrobiłam dla nich scenę z blowjobem, ale to moja pierwsza scena seksu w Brazzers w głównej roli, a to dla mnie wielka sprawa” – powiedziała Bradley, która w tym miesiącu w pełni wykorzystuje swoje kwitnące możliwości zawodowe, przeprowadzając się z Las Vegas do Los Angeles.

Gwiazda kręci również swoje własne solowe materiały świąteczne, które będzie publikować przez cały miesiąc na swojej stronie OnlyFans, natomiast fani mogą oczekiwać jej pierwszej sceny analnej z Bang.com z Mickiem Blue, która ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

„Pracowałam non-stop w ciągu ostatnich kilku miesięcy i czekam na jeszcze bardziej pracowity i udany rok z 2022”, dodała Bradley. „Czuję się bardzo optymistycznie patrząc w przyszłość i jestem tak wdzięczna ludziom, którzy wspierali moją pracę przez ostatnie kilka lat. To znaczy dla mnie wszystko!”

Aby lepiej poznać Spencer Bradley, śledź ją na Twitterze i Instagramie. Nie zapomnij subskrybować jej OnlyFans aby zobaczyć jej nadchodzące treści świąteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.