Spencer Bradley rozmawia o pracy seksualnej w podcaście 'Stripped By SIA’

Gwiazda filmów dla dorosłych Spencer Bradley nie szczędzi słów, dzieląc się swoją perspektywą na temat pracy seksualnej, unikania wypalenia zawodowego i osiągania zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym w podcaście 'Stripped by SIA’.

'

Prowadzony przez Steph Sia, podcast ’Stripped by SIA’ skupia się na striptizerkach i innych osobach świadczących usługi seksualne, a jego celem jest edukacja na temat pracy seksualnej. Program zapewnia bezpieczną przestrzeń dla osób świadczących usługi seksualne i usługodawców, którzy mogą mówić o swoich doświadczeniach – tych dobrych, złych i brzydkich – starając się unormować i odstygmatyzować te zawody.

Spencer Bradley zaczyna rozmowę od omówienia swojego początku w branży jako striptizerka w czasach studenckich, jak zostanie wykonawcą dla dorosłych pomogło jej z depresją oraz od tego jak ważne jest poznanie swojej wartości i stanięcie w obronie siebie.

Kiedy rozmowa przechodzi na temat uzależnienia od różnych substancji, Bradley dzieli się częścią swojej historii powrotu do zdrowia, zauważa, że jest zwolenniczką strategii redukcji szkód i komentuje korzyści płynące z mikrodawkowania.

“Wszyscy to przerabialiśmy: wypalenie. Pracownicy seksualni nie są obcy wypaleniu“, pisze Sia w notatkach do programu. “Jako niezależni wykonawcy, nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć „nie” pracy, więc zapraszam dorosłego wykonawcę, Spencer Bradley, na pokaz, aby podzieliła się swoimi doświadczeniami, jak radzi sobie z tym wszystkim“.

“Pracując wcześniej jako striptizerka, porównujemy jak bardzo różni się praca jako tancerka od pracy na planie pornograficznym. Luksus i przywilej posiadania wyboru, aby nie iść do pracy lub ukryć się w przebieralni różni się znacznie od pracy na planie. Musisz przez to przejść i założyć swoją szczęśliwą maskę, co nie zawsze przyczynia się do zdrowej mentalności.“

“Spencer dzieli się swoimi metodami na temat tego, jak zapobiega wypaleniu się, rozpoznając swoje granice i jak praktykują odreagowanie“.

“Posiadanie Spencer w programie było prawdziwą gratką“ – dodała Sia.

“Nie tylko była niezwykle zabawna dla moich słuchaczy, ale także była w stanie zapewnić bardzo przejrzystą wizję na temat pracy w przemyśle dla dorosłych. Spencer nie słodziła realiów pracy w tym biznesie, co było odświeżającą perspektywą.“

Bradley skomentowała, “Ten wywiad był szczególnie surowy. Mogę powiedzieć, że Sia naprawdę troszczy się o dzielenie się historiami, które dają cywilom dokładne spojrzenie na świat pracy seksualnej. Jestem wdzięczna, że mogłam z nią porozmawiać i jestem podekscytowana, że moi fani odkryją jej podcast“.

Odcinek #147 podcastu 'Stripped by SIA’ z udziałem Spencer Bradley dostępny jest do odsłuchania w całości na Apple PodcastsAnchorRadio Public oraz Stitcher.

Bądźcie na bieżąco ze wszystkim co się dzieje u Spencer Bradley poprzez jej stronę internetową, SpencerBradley.com oraz śledźcie ją na Twitterze, Instagramie i Snapchatcie. Fani Bradley mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i zasubskrybować na Pornhub i OnlyFans.

Śledźcie podcast Stripped by SIA na Twitterze i Instagramie. Możecie również wesprzeć podcast i odblokować treści wideo z programu, poprzez Patreon Steph Sia’i.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.