Sophia West założyła konto na TikTok

Blond MILF, Sophia West, od teraz dostępna jest na TikTok. Za namową swoich fanów Sophia postanowiła dołączyć do popularnej platformy, gdzie od teraz będzie udostępniać swoje treści.

'

Sophia West dokonała przeprowadzki do popularnej aplikacji z krótkimi treściami video po wielokrotnych prośbach fanów i tym samym rusza na podbój kolejnej platformy social media. 

“Jestem tak szczęśliwa, że dołączyłam do TikTok“ – skomentowała Sophia. “Jestem tak wdzięczna i mam tyle miłości dla moich fanów, którzy od razu zaczeli mnie tam śledzić. Jeśli mieliście jakiekolwiek wątpliwości co do dołączenia do TikTok, teraz macie świetny powód. Nie mogę się doczekać, aby stworzyć więcej filmików!“.

Fani mogą teraz cieszyć się treściami Sophii na Tik Tok pod adresem tiktok.com/@sophiawestof.

A jeśli nie jesteście fanami krótkich klipów i preferujecie bardziej rozbudowane treści, właśnie teraz, OnlyFans Sophii, z ponad 260 hardcorowymi filmami, jest w wyprzedaży i do końca miesiąca kosztuje 50% mniej.

Śledźcie Sophię West na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.