Sofia Rose gości w podcaście The Only One in the Room

Sofia Rose jest gościem wywiadu w podcaście The Only One in the Room z gospodarzami Laurą Cathcart Robbins i Scottem Slaughterem zatytułowanym „Sofia Rose is the Only Pornstar in the Room with a Dating Line-Up”.

'

Najczęściej ściągana gwiazda BBW w Internecie, Sofia Rose, która również niedługo pojawi się w galerii sław Urban X, spotkała się z Laurą Cathcart Robbins i Scottem Slaughterem, aby omówić punkty zwrotne w jej życiu, które ukształtowały osobę, którą jest dzisiaj, realia kręcenia porno i jak cieszy się niemonogamicznymi randkami z różnymi osobami oraz o swobodzie jaką jej to daje.

„Nie chcę komplikacji… i nie chce martwić się o emocjonalny bagaż partnera lub tłumaczenie się… jeśli chcę jechać na Kostarykę, to pojadę. jeśli chcę jechać do Puerto Rico, to pojadę. Jeśli pojadę gdziekolwiek i zrobię cokolwiek z kimkolwiek, nie chcę przed nikim odpowiadać” – powiedziałą Rose.

„Nie chcę umawiać się z nikim na wyłączność… wychodzimy, robimy kilka fajnych rzeczy, uprawiamy seks, a potem się żegnam. Może napiszę do ciebie SMS-a za kilka dni. To nie musi być intensywne i emocjonalne”.

Rose mówiła też o swoich planach „Jestem w 100% skupiona na sobie… zapisałam się do szkoły online… zawsze jest miejsce na poprawę, bez względu na to, jak bardzo jesteś wykształcony i jak duże masz doświadczenie,” powiedziała, dodając, że obecnie chodzi jej o „życie w swojej prawdzie, miłości do siebie, praktykowanie jej każdego dnia… i skupienie się na utrzymaniu swoich granic, tak aby utrzymać moje szczęście, ponieważ naprawdę jestem najszczęśliwsza w całym moim życiu.”

Wywiadu z Sofia Rose posłuchać można na stronie TheOnlyOnePod.com, na Apple Podcasts oraz innych platformach.

Śledź Sofię Rose na Twitterze, Instagramie i subskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.