Skye Blue pojawiła się w grudniowym wydaniu australijskiego Playboya

Naturalna, biuściasta, długonoga, przedstawiana na całym świecie modelka Skye Blue, może teraz dodać australijskiego Playboya do swojej rosnącej listy magazynów, w których wystąpiła.

Tought LoveX

Skye Blue zadebiutowała w grudniowym numerze australijskiego Playboya, a jej fani na całym świecie nie mogą przestać się ekscytować zdjęciami z jej sesji, które umieściła na swoim Instagramie. Pięciostronicowa kolumna zatytułowana po prostu ’Skye Blue’ zawiera piękne, różowe zdjęcia Skye ozdobionej w perły i perłową bieliznę, a także kilka nagich zdjęć zrobionych przez Moss Von Faustenberg. Na stronach dostępny jest też krótki wywiad, który zagłębia się w bycie influencerem na Instagramie, trzy rzeczy, bez których nie może żyć Skye, szalone wiadomości prywatne, które otrzymuje, co mężczyźni mogą zrobić, aby zwrócić jej uwagę, porady dotyczące związków dla kobiet i więcej.

„Jestem tak zakochana w tych zdjęciach – pracuję z wieloma fotografami, ale te są jednym z moich ulubionych zestawów w historii. Mam nadzieję, że moim fanom i czytelnikom Playboya również się one spodobają jak również mój wywiad” – powiedziała Skye Blue.

Cyfrową wersję grudniowego numeru australijskiego Playboya można kupić na zinio.com.

Wszystkie linki Skye Blue można znaleźć na stronie SkyeBlueOfficial.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.