Skye Blue otrzymuje pięć nominacji do nagród XBIZ

W pełni naturalna, biuściasta Skye Blue zdobyła pierwsze w swojej karierze nominacje do nagród XBIZ. Skye otrzymała nominację w prestiżowej kategorii Lesbijska Wykonawczyni Roku oraz cztery nominacje w kategoriach najlepszych scen seksu.

'

W zeszłym tygodniu, ogłoszono nominowanych do nagród XBIZ. Kiedy ogłoszono główne kategorie, Skye Blue znalazła się na liście kobiet nominowanych do tytułu Lesbijska Wykonawczyni Roku.

Jednak na tym się nie skończyło, Skye została również nominowana za cztery swoje sceny: Najlepsza Scena Seksu – Film Fabularny za ’A Taste of Kunst’ od Lust Cinema z Tulą Vidą, Doryann Marguet i Romeo, Najlepsza Scena Seksu – Vignette za ’Head High, Headlights’ od Brazzers z Kendrą Sunderland i Vanem Wylde, Najlepsza Scena Seksu – Lesbijska za 'Sparks’ od Slayed z Aliną Lopez, a także Najlepsza Scena Seksu – Fabularna za 'Forgive’ od Delphine Films z Dannym Mountainem.

„Zwaliło mnie z nóg, kiedy XBIZ ogłosiło nominacje i byłam zaszczycona otrzymaniem pięciu, dla Lesbijska Wykonawczyni Roku i czterach moich scen. Jestem naprawdę zaszczycona, że zostałam nominowana u boku tak niesamowitych talentów. Dziękuję, XBIZ” – powiedziała Skye Blue.

21. doroczna gala XBIZ Awards odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia, w historycznym Hollywood Palladium. Pełną listę nominowanych do nagród XBIZ 2023 we wszystkich 109 kategoriach można zobaczyć na stronie xbiz.com.

Wszystkie linki Skye Blue można znaleźć na stronie SkyeBlueOfficial.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.