Siri Dahl zdobywa upragniony status partnera Twitcha!

Siri Dahl jest podekscytowana mogąc ogłosić, że oficjalnie została partnerem Twitcha, dzięki ciągłemu wsparciu jej fanów i zwolenników na popularnej platformie streamingowej dla graczy.

ILoveBlackGirls

Wcześniej znana jako Siri, Siri Dahl zyskała popularność nie tylko za sprawą swojego ciała i ognistych włosów ale również, szczególnie podczas kilkuletniej przerwy od nagrywania nowych scen, dzięki swojej pasji do przygód, podnoszenia ciężarów, aktywizmu i seks-pozytywnej pracy. Obecnie może poszczycić się rzeszą zagorzałych fanów, którzy śledzą każdy jej wspaniały ruch, również na platformie Twitch.

„To WIELKA wiadomość – mniej niż 1% wszystkich aktywnych streamerów na Twitchu otrzymuje status Partnera” – powiedziała Dahl o przełomowym osiągnięciu. „Pracowałam na to od ponad roku. Planuję świętować mój nowy status przez cały miesiąc, robiąc wszystkie moje streamingi w uroczych i seksownych kostiumach na Halloween!”.

Jako ekskluzywny nowy partner Twitcha, Dahl – która konsekwentnie utrzymywała zaangażowanie fanów poprzez różnorodne, ekscytujące treści online – otrzyma specjalne przywileje, w tym możliwość generowania dodatkowych przychodów poprzez subskrypcje i przychody z reklam, jednocześnie stale rozwijając się jako zaufany streamer na platformie.

Jest to szczególnie duże osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że w ostatnich miesiącach widać wyraźny trend coraz silniejszego stygmatyzowania twórców związanych z treściami dla dorosłych w różnych serwisach. Twitch znany jest z bardzo surowych zasad dotyczących treści dla dorosłych, a jednak mimo to, potrafił oddzielić pracę aktorki, od tego co tworzy na ich platformie.

„Chcesz zobaczyć mnie na Twitchu? Moi fani będą musieli śledzić mnie na twitch.tv/siridahl, jeśli chcą zobaczyć, w jakim zabawnym stroju cosplay będę streamować w następnej kolejności!” zachęca Dahl.

Aby zobaczyć Siri Dahl na Twitchu kliknij tutaj. Natomiast, aby być na bieżąco ze wszystkim co się u niej dzieje, śledź ją na SiriDahl.com, OnlyFans, Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.