Seth Gamble nominowany do siedmiu nagród AVN, w tym za Reżyserski Debiut w The Red Room

Seth Gamble zbiera plony za bardzo udany rok z siedmioma nominacjami do nagród AVN 2022, które są uznaniem nie tylko za jego występy przed, ale również za kamerą.

Gwiazdor ekskluzywnego kontraktu Gamma Films, który zadebiutował tego lata jako reżyser i autor scenariusza w filmie Wicked Pictures „The Red Room„, zdobył nominację za Najlepszą Reżyserię – Produkcja Nie-Narracyjna. Wyprodukowana przez Axela Brauna antologia zasłużyła również na nominację w kategorii Najlepszy film lub seria limitowana o tematyce Gonzo oraz Najlepsza Scena Seksu Kobieta/Mężczyzna dla Gamble’a i Kenny James.

Gamble zdobył również upragnioną nominację dla Męskiego Wykonawcy Roku, a także dla Najlepszego Aktora Pierwszoplanowego za Gods & Sinners (Wicked Pictures), Najlepszego Aktora Fabularnego za Black Widow XXX: An Axel Braun Parody,(Wicked Comix), oraz Najlepszej Sceny Seksualnej Tag-Team za May 2021 Fantasy of the Month (Nubile Films; z Alex Coal & Codey Steele).

„Chcę podziękować zespołowi w AVN za miłość, którą okazali mi jako wykonawcy, a teraz jako reżyserowi,” powiedział Gamble. „Otrzymanie nominacji do nagrody Męskiego Wykonawcy Roku to taki zaszczyt, a na dodatek Najlepszy Aktor, Najlepsze Sceny Seksualne i Najlepsza Reżyseria? To oszałamiające i niezwykłe i jestem bardzo wdzięczny za to niesamowite uznanie”.

„Jestem również dumny z ‘The Red Room’ i bardzo wdzięczny Axelowi Braunowi oraz naszej najlepszej obsadzie i ekipie, w tym Emily Willis, Aidra Fox, Kenna James, Lena Paul, Andy Zane, Chris Streams, Alex Ladd, Claudia Ross, Dusty Lynn, Lucy Rita… i oczywiście specjalne podziękowania dla mojej niesamowitej żony Kenzie Taylor. Cóż to była za przejażdżka w tym ostatnim roku, a czuję, że dopiero się rozkręcam!”

Wirtualna ceremonia ogłoszenia zwycięzców 2022 AVN Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia na stars.avn.com. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Seth’a śledź go na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.