Serene Siren obsypuje pochwałami gwiazdy Girlfriends Films

Serene Siren cieszy się słodkim sukcesem jako najnowsza gwiazda kontraktowa i główna dama we wszechświecie Girlfriends Films, zbierając pochwały za swój talent, umiejętności i zaraźliwe nastawienie wśród swoich wysoko postawionych gwiazd i rówieśników.

Lovense

„Jako jedna z najnowszych wykonawczyń kontraktowych, kręciłam kilka epickich scen dla Girlfriends Films w tym ostatnim miesiącu,” powiedziała Siren o swoim nowym planie zdjęciowym. „Będziecie absolutnie rozbawieni tymi nowymi nadchodzącymi filmami z jednymi z najbardziej oszałamiających supergwiazd!”.

Pochwały Siren rozciągają się również na jej wykwintne i utalentowane partnerki, z którymi ma przyjemność pracować w swoich najnowszych scenach na ekranie:

O legendarnej Charlotte Stokely, która dzieli z Siren gorące spotkanie w nadchodzącym ’Lesbian Ghost Stories 6’, mówi: „Nic dziwnego, że ta zapierająca dech w piersiach piękność została tak wysoko oceniona za swoje umiejętności jedzenia cipki! Ona jest po prostu boska i to była wspaniała współpraca! Czułam się pełna wdzięczności i orgazmicznej błogości przez wiele godzin po naszej dynamicznej lesbijskiej miłości.”

Siren nazywa współpartnerkę Kendrę James – z którą właśnie nakręciła niezatytułowaną jeszcze scenę w Girlfriends – „wspaniałą kobietą! Miała nienaganny styl i takie wspaniałe ciało, które mogłam odkrywać. To była zmysłowa, słodka scena”.

Jeśli chodzi o super seksowną rosyjską MILF Victorię Lobov, Siren „była zaszczycona, że mogła być pierwszą, która wprowadziła Victorię do lesbijskiego seksu w naszej scenie dla ‘Please Make Me Lesbian’. Jej delikatne jęki i odgłosy erotycznego zaskoczenia były bardzo podniecające. Jej cycki są obłędnie doskonałe!”.

Oferuje również wysokie pochwały dla Caitlin Bell i Madi Meadows za ich nadchodzącą scenę, „dziki oleisty trójkąt… pozwólcie, że wam powiem, te dwie kobiety razem były po prostu tak fenomenalne! Obie mają majestatyczne ciała i były seksualnymi dziwolągami, które sprawiły, że moja cipka zaczęła przeciekać! Mieliśmy tak gorący i niesamowity ociekający olejem trójkąt, lizanie pach, smakowanie tyłeczka, palcowanie cipki, to był fantastyczny czas dla nas wszystkich.”

Siren okazuje też miłość nowicjuszce Alice Visby za ich nową rockową scenę: „Koleżanki z rockowego zespołu ponownie łączą się seksualnie, aby ponownie podsycić swoje muzyczne inspiracje. Zawsze chciałam zrobić porno o tematyce gwiazd rocka i moje marzenie stało się rzeczywistością! Ja byłam perkusistką, ona basistką – obie postacie mają za sobą przeszłość, w której nie było miejsca na namiętność i pożądanie. Naprawiłyśmy to dziwacznym pieprzeniem na podłodze tuż przy zestawie perkusyjnym, aby zainspirować nowe teksty do naszego nadchodzącego albumu.”

Więcej na temat Serene Siren można dowiedzieć się z jej strony internetowej SereneSiren.com oraz śledząc ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.