Scarlet Lyone udzieliła wywiadu dla magazynu Cam Life

Scarlet Lyone jest bohaterką nowego, obszernego wywiadu dla magazynu Cam Life. Dogłębny wywiad dotyczy jej dzieciństwa, tego jak to jest być aktorką w Australii, tego co ją podnieca a co nie, z kim chciałaby się spotykać przed kamerą, w jakich gwiazdach się podkochuje i wiele, wiele więcej!

 

Na pytanie, dlaczego tak długo zajęło jej spróbowanie pokazów przed kamerką, Scarlet odpowiedziała z odświeżającą szczerością i bez ogródek.

„Wszystko dzieje się etapami i nie inaczej jest z moim podejściem do branży dla dorosłych”, powiedziała Scarlet. „Przez ostatni rok ustalałam swój styl porno, eksperymentowałam z nowymi koncepcjami, a pokazy kamerkowe były na mojej głowie od pierwszego dnia. To wymaga zupełnie nowego poziomu pewności siebie, aby zrobić to 'dobrze’, ale uwielbiam pokazywać swoją twarz na ekranie.”

Dla Scarlet chodzi o to, aby dać fanom jakość, na którą zasługują.

„Pewność siebie odgrywa główny czynnik w sposobie, w jaki występuję na ekranie i zawsze chcę dostarczyć coś wartościowego moim widzom, zapewniając im dobrą zabawę, jak również czuć się pewnie w tym, jak to zrobiłam.” kontynuowała Lyone. „Modelki dla dorosłych, które zaczęły swoją karierę od kamerek na stronach takich jak Omelge, prawdopodobnie nie czułyby tej presji, ale ja tak nie zaczynałam”.

„Pokazy przed kamerką były prośbą, którą otrzymywałam wiele razy i po prostu czułam, że jestem teraz w punkcie, w którym jestem gotowa, aby to zrobić, to oferuje inny poziom intymności i myślę, że w przeciwieństwie do dążenia do wyprodukowania czegoś 'idealnego’ do wydania na stronie, widząc mnie czy rozmawiając ze mną w czasie rzeczywistym oferuje zupełnie inny wymiar mojej osoby.”

Pełny wywiad z Scarlet Lyone dostępny jest na stronie magazynu Cam Life tutaj. Scarlet została również przedstawiona w zeszłym miesiącu w Cam Life, w ich międzynarodowym pokazie gwiazd.

Scarlet Lyone możesz też śledzić na Twitterze, OnlyFans oraz Instagramie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.