Scarlet Lyone otwiera konto na ManyVids

W tym tygodniu olśniewająca gwiazda Scarlet Lyone zadebiutuje na platformie ManyVids. Jej pierwsza w historii porcja materiałów zostanie udostępniona w Black Friday, dając fanom jeszcze jedną rzecz, za którą mogą być wdzięczni w tym roku!

'

Scarlet Lyone może wydawać się ostatnio cicha, ale to tylko dlatego, że pracowała w nadgodzinach, aby tworzyć nowe gorące materiały, aktualizując swoją stronę internetową, prowadząc nowe konto OnlyFans, utrzymywać kontakty ze swoimi zagorzałymi fanami zarówno na swojej stronie, jak i w mediach społecznościowych, oraz przygotowując się do założenia konta na ManyVids.

„Ostatnio ogłosiłam, że niektóre z moich materiałów XXX są teraz dostępne na OnlyFans,” powiedziała Scarlet. „Jestem również podekscytowana, aby ogłosić, że po raz pierwszy w historii będę wydawać pełne treści wideo na ManyVids!”.

Według Lyone, decyzja o dodaniu sklepu z klipami sprowadziła się do zwiększonej ekspozycji i dostępności.

„W miarę jak zbliża się mój przyjazd do Ameryki, chciałam uczynić moje treści bardziej dostępnymi dla moich fanów na całym świecie,” wyjaśniła Scarlet. „Niezależnie od tego, czy po prostu śledzą mnie w mediach społecznościowych, czy odkryli mnie dzięki czytaniu o mnie w artykułach”.

Trzy pełne filmy mają zostać wydane w piątek, z których wszystkie są ekskluzywne dla członków jej strony w chwili obecnej. Zawartość obejmuje gorącą sesję na balkonie z jej ulubioną nową seks zabawką, maszyną Romeo, jak również poranną scenę w hotelu i jedną z jej najnowszych publikacji, ogromnie popularną scenę JOI.

„Nie ma lepszego czasu, aby pokazać moją miłość i uznanie dla Ameryki niż Święto Dziękczynienia” – dodała Scarlet. „Zobaczymy się w 2022 roku. To jest długo oczekiwany wyjazd!

Nowe konto Scarlet na ManyVids znaleźć można tutaj. Natomiast więcej jej treści można znaleźć na jej stronie ScarletLyone.com oraz w mediach społecznościowych na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.