Sarah Vandella ogłasza nominację do nagrody MILF Roku od XBIZ

Weteranka filmów dla dorosłych, twórczyni treści oraz miłośniczka klasycznego rocka, Sarah Vandella świętuje swoją nominację do nagrody XBIZ w kategorii MILF roku 2022.

CaliTeens

Seksowna blond weteranka, która zdobywa nominację w tej kategorii od 2016 roku, ma nadzieję że tym razem uda jej się zdobyć prestiżowe złote trofeum na cześć swoich wielu niegrzecznych ról macochy, które obsadziła dla takich studiów jak Girlsway, Girlfriends Films, Mile High, Wicked i AllHerLuv.

„Kiedy mówią, że to zaszczyt być nominowaną, to rzeczywiście jest to prawda,” powiedziała Vandella. „Jestem bardzo wdzięczna XBIZ za poświęcenie czasu na oglądanie moich filmów każdego roku i rozważenie mnie do jednej z ich cenionych nagród”.

Vandella od 2007 roku udowodnia swoją wartość jako popularna aktorka i twórca treści, a jej baza fanów cały czas rośnie wykładniczo, z tysiącami zwolenników w mediach społecznościowych i subskrybentów OnlyFans śledzących jej każdy chwalebny ruch.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Członkowie branży mogą oddawać swoje głosy we wszystkich kategoriach na stronie XBIZ.net, natomiast kategorie w których fani mogą głosować na swoje ulubione gwiazdy dostępne są tutaj. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest pod tym adresem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Sary Vandella śledź ją na Twitterze oraz na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.