Santana Red wybrała modelRED do wyłącznej reprezentacji

Ognista sensacja Santana Red podpisała kontrakt z modelRED, nową agencją na scenie, która szczyci się nowatorskim podejściem w swojej pracy i relacji z modelami.

'

Krągła Amerykanka, Santana Red, jest kimś więcej niż gwiazdą ze wspaniałym ciałem i uśmiechem, który dodaje pasji do każdej sceny – Santana służyła swojemu krajowi kiedy dołączyła do Armii, a do tego była w stanie przebić się do głównego nurtu porno w samym środku pandemii, zanim zdecydowała się na podpisanie kontraktu z agencją, modelRED.

„Wybrałam modelRED, ponieważ byli oni jedyną agencją, która nalegała na przeprowadzenie wpierw spotkania na Zoom’ie, aby poznać mnie jako osobę. Na początku byłam trochę zszokowana, ponieważ czułam się trochę jak na rozmowie o pracę.” wyjaśniła Red „Miłą częścią było to, że poznałam zespół, a oni odpowiedzieli na wszystkie pytania, które miałam jako wykonawczyni – byli otwarci i transparentni przez cały czas i są dynamiczną, zabawną, opiekuńczą grupą.”

Santana Red, znana ze swojej charakterystycznej sylwetki ozdobionej pięknym zestawem artystycznych tatuaży od teraz może być rezerwowana za pośrednictwem ModelRED. Dzięki temu nowemu i ekscytującemu partnerstwu, jej fani mogą spodziewać się nowych możliwości i produkcji, które czekają na ich ulubioną gwiazdę.

A jeśli chcecie zobaczyć ją w akcji już teraz, Red wystąpiła ostatnio w nowym wydaniu Blush EroticaStress Relief’ razem z Chrisem Cardio.

Śledźcię Santanę Red na Twitterze. Wszystkie jej linki znajdziecie na linktr.ee/santanared.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.