Saffermaster i Lady Petra z Slubb USA goszczą w podcaście Adult Site Broker Talk

Coach’e, dystrybutorzy niemieckiej zabawki seksualnej Slubb i dominująco-uległa para, Saffermaster i Lady Petra są w tym tygodniu gośćmi podcastu Adult Site Broker Talk.

'

Saffermaster i Lady Petra są trenerami którzy oferują coaching dynamiki relacji kink poprzez swoją stronę internetową ladypetraplayground.com. Ponadto są wyłącznym północnoamerykańskim dystrybutorem potężnego męskiego masturbatora, wynalezionego przez Michaela Strobla, Slubb.

Na początku Saffermaster i Lady Petra opowiadają o tym jak się poznali i o dynamice ich związku. Dalej opowiadają o swoim podcaście Kinky Cocktail Hour, w którym starają się demistyfikować seksualność. Duża część rozmowy była również poświęcona Slubbowi. Zaczynając od tego, kiedy po raz pierwszy usłyszeli o tym urządzeniu, jak rozmowa z niemieckim producentem doprowadziła ich do zostania oficjalnym dystrybutorem Slubb, oraz czym dokładnie jest Slubb i jak działa.

Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „to był jeden z naszych najciekawszych segmentów, słuchając o stylu życia Saffermastera i Lady Petry oraz o niesamowitej nowej seks-zabawce, którą dystrybuują, Slubb”.

124 odcinek podcastu Adult Site Broker Talk z udziałem Saffermastera i Lady Petry jest już dostępny na adultsitebrokertalk.com.

Saffermastera i Lady Petrę można śledzić na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdź ich nową stronę pod adresem AdultSiteBroker.com i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.