Sabrina Night koronowana na ambasadorkę LiveUnicorns

Wschodnioeuropejska wytatuowana, biuściasta, rudowłosa twórczyni treści, fetyszystka, gwiazda i przedsiębiorca Sabrina Night (Sabien Demonia) podpisała umowę z opartą na subskrypcji platformą pokazów na żywo LiveUnicorns, gdzie zostanie ambasadorką.

ILoveBlackGirls

Strona LiveUnicorns rozwija i uruchamia następną generację platform streamingowych dla dorosłych i poszukuje ambasadorów, takich jak Sabrina. Są pierwszą platformą opartą na subskrypcji w przemyśle dla dorosłych, której misją jest umożliwienie utalentowanym wykonawcom na żywo tworzenia najbardziej unikalnej rozrywki dla dorosłych na świecie.

Sabrina zdecydowała się dołączyć i współpracować w ich programie marketingowym i ambasadorskim. Będzie miała swoje pokazy na platformie, jak również specjalne serie tematyczne, takie jak ASMR. Czerpiąc ze swojego doświadczenia w występach na żywo, Sabrina będzie częścią zespołu profesjonalistów, którzy pomogą stworzyć z LiveUnicorns miejsce, w którym artyści mogą zabłysnąć i zdobyć sławę.

Dotychczasowe pokazy live Sabriny zawsze cieszyły się popularnością i docierały do jej fanów na całym świecie. W przypadku LiveUnicorns Sabrina prowadzić będzie swoje pokazy trzy dni w tygodniu, będą one trwać 3 godziny i odbywać się będą w czwartki, piątki oraz niedziele.

„Jestem bardzo podekscytowana, że mogę być tego częścią – LiveUnicorns jest czymś w rodzaju pikantnego Netflixa. Jestem dumna, że mogę być częścią wczesnego etapu rozwoju ich platformy i cieszę się, że mogę obserwować ich rozwój, innowacyjne pokazy, które robią modelki i obserwować, jak budują swoją bazę abonentów. Mam w planach kilka niesamowitych programów, więc na pewno chcecie subskrybować LiveUnicorns”, zachęca Sabrina Night.

Dowiedzieć się więcej o LiveUnicorns, zapisać się na darmowy 30-dniowy okres próbny i zablokować opłatę za wczesny dostęp w wysokości 9,99$ można na liveunicorns.com.

Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat Sabriny, odwiedź jej stronę internetową sabrinanight.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.