Sabien DeMonia zdobywa nagrodę na UK Fetish Awards

Wschodnioeuropejska wytatuowana, biuściasta, twórczyni treści, modelka i przedsiębiorca Sabien Demonia zdobyła jedną z głównych nagród na UK Fetish Awards, za swoje występy na żywo przed kamerką.

CaliTeens

Występy na żywo Sabien DeMonii w GetKinky pomogły jej osiągnąć światową dominację oraz rozgłos, a teraz pomogły jej w zdobyciu kolejnej nagrody. W ostatnią środę Sabien zdobyła jedną z głównych nagród imprezy, tytuł Najlepszego Wykonawcy na Kamerkach podczas UK Fetish Awards i zabrała do domu trofeum w postaci charakterystycznego diabła z ogonem.

Riri Images i Zara Rose poprowadziły imprezę, która celebruje fetyszową gałąź przemysłu dla dorosłych. Chociaż Sabien nie była w stanie osobiście przyjąć swojej nagrody, jej przyjaciele z WarehouseX przyjęli ją w jej imieniu.

„Jestem naprawdę zaszczycona, że mogę dodać to trofeum do mojej kolekcji. To jest wspaniała ceremonia rozdania nagród i nie ma nic podobnego do niej. Byłam smutna, że nie mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu i jestem wdzięczna moim przyjaciołom z WarehouseX, że przyjęli nagrodę za mnie. Dziękuję, UK Fetish Awards!” powiedziała Sabien DeMonia.

Listę zwycięzców można znaleźć na Twitterze UK Fetish Awards.

Śledźcie Sabien DeMonię na Twitterze i Instagramie oraz dołączcie do jej OnlyFans. Wszystkie linki Sabien dostępne są pod adresem linktr.ee/CumAndGetMe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.