Ryan Keely otrzymuje nominację do nagrody 2022 XBIZ w kategorii MILF Roku

‘Ulubiona macocha Ameryki’, Ryan Keely została ponownie uhonorowana nominacją do nagrody 2022 XBIZ w kategorii MILF Roku za całokształt swojej pracy w filmach dla dorosłych w tym roku.

Insane Coeds

Ryan Keely, która była nominowana w tej samej kategorii przez XBIZ w latach 2020 i 2021, chce po roku pełnym pokazowych ról w filmach dla takich studiów jak Girlsway, Fantasy Massage, Bellesa, Team Skeet, Brazzers, Pure Play i oczywiście MYLF, potwierdzić swoje roszczenia jako jednej z najlepszych MILF w branży.

„Ogromnie dziękuję XBIZ za tę nominację do nagrody – dziękuję za uznanie mnie za jedną z najlepszych MILF-ów w (X)biz i wspieranie mnie i mojej kariery przez te wszystkie lata,” powiedziała Keely. „Jestem tak wdzięczna, że znalazłam się wśród tak utalentowanej grupy nominowanych koleżanek!”

Keely w 2021 roku miała wyjątkowo napięty harmonogram i praktycznie przez cały rok kręciła kolejne sceny, które obejmują również jej ekskluzywne treści cyfrowe dla platform, takich jak OnlyFans, ManyVids i TikTok. „Podczas gdy ostatni rok miał swoje wzloty i upadki, miałam szczęście, że mogłam liczyć na moich lojalnych i niesamowitych fanów, chcę im również podziękować. Doceniam ciągłe wsparcie, to znaczy dla mnie bardzo dużo!”

Fani mogą okazać Ryan Keely swoje wsparcie, głosując na nią jako MILF Roku na stronie XBIZ tutaj.

Rozdanie nagród 2022 XBIZ Awards odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest na stronie XBIZ.com. Natomiast kategorie w których mogą głosować fani dostępne są tutaj.

Więcej na temat Ryan Keely dowiedzieć się można na jej stronie americasfavoritestepmom.com, oraz na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.