Roxie Rae świętuje październik z 50% zniżką na OnlyFans

Przez cały październik, fetyszystka i producentka Roxie Rae oferuje niesamowitą zniżkę na OnlyFans. Do końca października dostęp do treści publikowanych przez Roxie na OnlyFans będzie kosztować jedynie 5$ za miesiąc, co oznacza 50% zniżki.

Roxie, znana z tworzenia jednych z najlepszych i najbardziej unikalnych fetyszowych treści dla swoich wielu stron internetowych, teraz przynosi swoją fetyszową zabawę dla swoich fanów na OnlyFans. Roxie ostatnio zaktualizowała profil OnlyFans dodając takie filmiki jak rzeźbienie w dyni z Cleo i poniżanie małego członka z Sydney Paige. Inne treści jakie pojawiły się ostatnio na jej profilu zawierały fetysz rajstop, wiele ekskluzywnych materiałów zza kulis, zabawy z balonami i wiele innych.

„Dużo przegapiłeś, jeśli nie subskrybujesz mojego profilu na OnlyFans” – skomentowała Roxie. „Chciałam zaoferować sprzedaż w tym miesiącu, aby podziękować wszystkim moim fanom. Wasze wsparcie jest niesamowite i chcę pokazać, jak bardzo was wszystkich doceniam!”.

Śledź Roxie na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać pełną listę osób, u których można zamawiać niestandardowe filmy, odwiedź stronę RoxieRae.com. Ekskluzywną, nigdy wcześniej nie widzianą zawartość Roxie dodaje też do swojego OnlyFans, natomiast IWantRoxie.com to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze solowe klipy Roxie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.