Ron Jeremy oskarżony o gwałt i inne napaści na tle seksualnym

Jak poinformował w środę prokurator okręgowy hrabstwa Los Angeles George Gascón, gwiazda filmów dla dorosłych Ron Jeremy został oskarżony o ponad 30 napaści na tle seksualnym, które dotyczyły 21 ofiar i sięgały ponad dwie dekady wstecz.

'

Zbyt często osoby, które przeżyły napaść na tle seksualnym cierpią w izolacji – powiedział prokurator Gascón w komunikacie prasowym ogłaszającym akt oskarżenia. – Musimy zapewnić, że ocaleni mają wszystkie dostępne opcje, aby pomóc w powrocie do zdrowia, w tym usługi oparte na traumie w celu uzdrowienia i wsparcia w zgłaszaniu takich przestępstw.

68 letni gwiazdor kina dla dorosłych, którego prawdziwe imię brzmi Ronald Jeremy Hyatt, nie przyznał się do winy w odniesieniu do wszystkich zarzutów. Obrońca aktora, Stuart Goldfarb powiedział że – stanowisko Jeremy’ego jest takie samo, jak w momencie złożenia oskarżenia. Jest on niewinny wszystkich zarzutów.

W akcie oskarżenia znajduje się: dwanaście zarzutów gwałtu z użyciem siły, siedem zarzutów przymusowej kopulacji oralnej, sześć zarzutów seksualnego pobicia przez skrępowanie, cztery zarzuty penetracji seksualnej z użyciem obcego przedmiotu, dwa zarzuty penetracji seksualnej osoby nieprzytomnej lub śpiącej i po jednym zarzucie lubieżnego aktu na dziecku poniżej 14 lub 15 roku życia, sodomii z użyciem siły i napaści z zamiarem popełnienia gwałtu.

Zarzuty wydają się być identyczne z zarzutami postawionymi aktorowi w zeszłym roku, którym również zaprzeczył.

Data rozprawy nie została jeszcze ustalona. Ron Jeremy został wezwany do powrotu do sądu w październiku na przesłuchanie przedprocesowe.

Foto: „Ron Jeremi and the Devil” od xeno_sapien.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.