Robert Warren z 2much.net gości w Adult Site Broker Talk

Jak co środę, dostępny jest nowy odcinek podcastu Adult Site Broker Talk. W tym tygodniu gościem programu jest weteran branży Robert Warren z 2much.net, który udziela wyjątkowo pouczającego wywiadu.

Insane Coeds

Robert Warren jest w branży dla dorosłych od prawie 30 lat, skupiając się na SEO i marketingu. Jest dobrze znany ze swojego profesjonalizmu i mentorstwa, a jego wiedza i wskazówki pomogły wielu firmom w branży. Obecnie współpracuje z 2much.net.

Jako były pastor, Robert mówi, co myśli o obecnych atakach prawicowych grup religijnych na porno oraz o wpływie Covid na branżę i zarówno tych, którzy tworzą treści, jak i tych, którzy je konsumują. Robert wyraża również swoje wątpliwości dotyczące produkcji tabu, a konkretnie tych, które nawiązują do kazirodztwa, jak szybko ludzie zapominają o tych, którzy pracują w branży, oraz o nagrodach, które mają tendencję do trafiania do tej samej grupy ludzi. Na koniec Robert mówi o rzeczach, za którymi tęskni w branży, a których już nie ma i dzieli się radami dla tych, którzy chcą uruchomić własną stronę internetową.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Miło było mieć Roberta z powrotem na Adult Site Broker Talk. Jest on w branży od samego początku jej istnienia. Zawsze ma interesujący punkt widzenia”.

Pełnej rozmowy z Robertem w Adult Site Broker Talk można posłuchać od dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Aby skontaktować się z Robertem Warrenem, odwiedź jego LinkedIn pod adresem linkedin.com.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdź ich nową stronę pod adresem AdultSiteBroker.com i śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.