Ricky Greenwood zdobywa pięc nagród 2022 XBIZ w różnych gatunkach

W niedzielną noc, wielokrotnie nagradzany francusko-kanadyjski reżyser i scenarzysta filmów dla dorosłych Ricky Greenwood przystąpił do rozdania nagród z 42 nominacjami w kategoriach mainstream, gay i trans. Jego szanse na zdobycie wielu trofeów były spore i finalnie zdobył jedne z najbardziej pożądanych nagród wieczoru.

'

W niedzielną noc, 2022 XBIZ Awards odbyło się w The Palladium w Hollywood – było to wydarzenie pełne gwiazd i cieszyło się dużą frekwencją. Ricky, jego talent i ekipa zgarnęli aż pięć nagród. Pierwszą nagrodą tej nocy, którą zdobył Ricky było Film tylko z Dziewczynami Roku za film „Sweet Sweet Sally Mae” z Adult Time. Charlotte Stokley wręczyła nagrodę, a gwiazda filmu, Ana Foxx, przyjęła ją na scenie. Następnie Sweet Sweet Sally Mae wygrało Najlepsza Scena Seksu – Tylko Dziewczyny z Aną Foxx i Scarlit Scandal, a Ana ponownie wyszła na scenę, aby przyjąć nagrodę.

Ostatnie trzy nagrody, za które Ricky zdobył zwycięstwa, nie były wręczane na scenie. Trzeci rok z rzędu Ricky zdobył tytuł Reżyser Roku – Trans za swoją wspaniałą pracę przy projektach dla MileHigh’s TransSensual. Ricky wygrał również w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Trans za TransSensual’s TS Love Stories 6 z udziałem Casey Kisses i McKenzie Lee. I ostatnia nagroda tej nocy, którą zdobył Ricky to Najlepsza Scena SeksuGay za Noir Male’s „Dante & DeAngelo” z udziałem Dante Colle i DeAngelo Jackson.

„Tegoroczne nagrody wyglądały niesamowicie i jest mi smutno, że je przegapiłem. Jestem zaszczycony, że mój talent i ja sam zdobyliśmy wiele nagród. Sweet Sweet Sally Mae został nakręcony przed COVID i był inny niż wszystko, co robiłem w dorosłym życiu. Obsada i ekipa tego filmu była niesamowita, a Adult Time dobrze go wypromował. Cieszę się, że zdobył wiele nagród. Dziękuję XBIZ za docenienie również mojej pracy dla gejów i transwestytów w tym roku”, mówi Ricky Greenwood.

Pełna lista zwycięzców wieczoru dostępna jest tutaj.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami Ricka Greenwood śledź go na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.