Ricky Greenwood i jego obsada otrzymali osiem nominacji do nagród XCritic

Wielokrotnie nagradzany francusko-kanadyjski reżyser i scenarzysta filmów dla dorosłych Ricky Greenwood ma za sobą niesamowity sezon nagród, do którego dołożył teraz osiem nominacji do nagród 2021 XCritic Awards.

'

Rok 2021 może być rokiem Ricky’ego Greenwooda – pracował on przy wielu różnych filmach mainstreamowych, gejowskich, trans i wysokobudżetowych, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów i krytyków na całym świecie. Wszystko to potwierdza obecny sezon nagród, który okazał się dla niego wyjątkowo dobry. Do wielu już otrzymanych nominacji, Ricky może dołożyć teraz kolejne osiem nominacji do nagród 2021 XCritic Awards.

W kategorii Najlepszy Film Fabularny nominowany jest niepoważny i mocno stylizowany ‘Under the Veil’. Film ten, wraz z ‘Sweet Sweet Sally Mae’, otrzymał nominacje za Najlepszą Reżyserię. Jego praca dla AllHerLuv również została nagrodzona nominacją dla Najlepszego Nowego Studia.

Jednak to nie wszystkie nominacje jakie otrzymał film ‘Sweet Sweet Sally Mae’. Dobrze przyjęta produkcja zdobyła również dwie nominacje w kategorii Najlepsza Scena Dziewczyna/Dziewczyna za scenę z Misty Stone i Sizi Sev oraz Najlepsze DVD Dziewczyna/Dziewczyna.

Ricky znany jest z doskonałego doboru obsady, czego dowodem są trzy jego projekty które były dwukrotnie nominowane w kategoriach Najlepsza Aktorka i Najlepszy Aktor. Kenna James została nominowana za ‘Under the Veil’ w kategorii Najlepsza Aktorka, podobnie jak Kira Noir za ‘Sweet Sweet Sally Mae’.

„Jestem szczęściarzem, że mam pracę, którą kocham, która pozwala mi na twórczą swobodę i możliwość pracy z tak wieloma wspaniałymi wykonawcami. Rok 2021 był wspaniałym rokiem, jeśli chodzi o zielone światło dla moich projektów. Nominacje do nagród to tylko wisienka na torcie. Dziękuję, XCritic, za wsparcie, recenzje i nominacje”, mówi Ricky Greenwood.

Pełną listę nominowanych do nagród 2021 Xcritic znaleźć można tutaj.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi projektami Ricka Greenwood śledź go na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.