Reżyser Ivan rozpoczyna zbiórkę dla szpitala dziecięcego w Los Angeles

Ivan, wielokrotnie nagradzany twórca filmów dla dorosłych oraz horrorów, a także prezes AltErotic, ogłosił oficjalne rozpoczęcie swojej corocznej akcji 'Holiday Toy Drive’, którą w tym roku prowadzi dla szpitala dziecięcego w Los Angeles.

Uznany reżyser filmów dla dorosłych Ivan przechodzi samego siebie w te święta. W tym roku reżyser osobiście odbiera i przyjmuje wszelkiego rodzaju dary w obszarze Los Angeles, takie jak nowe i nierozpakowane zabawki, ubrania i przedmioty zapewniające komfort.

“Podczas gdy w przeszłości byliśmy gospodarzami serii wydarzeń społecznych związanych z 'Holiday Toy Drive’, w tym roku skupiam się szczególnie na zbieraniu darów dla najbardziej bezbronnych w naszej społeczności, kiedy są one najbardziej potrzebne“, powiedział Ivan. “Doceniamy hojność tych, którzy są gotowi pomóc w rozjaśnianiu dziecięcych dusz w tym sezonie świątecznym“.

Jeśli nie jesteś z Los Angeles, ale również chcesz wesprzeć godną sprawę,

Nie trzeba mieszkać w Los Angeles, aby wesprzeć Ivana w jego szczytnym celu, ponieważ przyjmuje on również darowizny za pośrednictwem maila, “darowizny mogą być dostarczone do mnie również za pośrednictwem Amazona, jak również mogą to być darowizny pieniężne. Wyślę dowód tym osobom z rzeczywistych zakupów, jakie zrobiłem dzięki ich datkom.“

Z Ivanem można się skontaktować za pośrednictwem jego platform społecznościowych lub poczty elektronicznej: Ivan@alterotic.com.

Śledźcie i skontaktujcie się z Ivanem/Slavą Sidermanem na Twitterze i Instagramie. Sprawdźcie również jego podcast na KingSlivan.com i kanał na Youtube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.