Rebecca Vanguard walczy z cenzurą mediów społecznościowych

W pełni naturalna wykonawczyni i producentka Rebecca Vanguard, po raz kolejny została zmuszona do odbudowania swojego konta na Twitterze z powodu otrzymanego bana. Rebecca powraca z nową nazwą, który podkreśla to, z czego jest znana.

'

Rebecca Vanguard nie zamierza pozwolić na to, aby odrobina nacisku ze strony hejterów ją spowolniła. Pomimo utraty swojego osobistego konta na Twitterze, które zostało zaatakowane przez internetowych trolli, ta dynamiczna wykonawczyni i znakomity producent uruchomiła nowe konto w mediach społecznościowych i odbudowuje swoich zwolenników. Bardziej niż cokolwiek, chce teraz dotrzeć do fanów i wrócić do miejsca, w którym była. 

“Mój nowy uchwyt na twitterze to @hairysidechick“, wyjaśniła Vanguard. “Jestem super sfrustrowana ponowną utratą konta na twitterze, ale jestem wdzięczna za nowe początki“.  

Dla Rebeki nowa nazwa musiała naprawdę reprezentować to, kim jest – i wierzy, że tym razem to osiągneła. 

“Próbowałam znaleźć nową nazwę użytkownika, która rezonowałaby z moją marką i pomogła moim fanom znaleźć mnie na Twitterze. Zdecydowałam się na @hairysidechick, ponieważ jestem znana z mojego owłosienia. Przycinam go w serce i farbuję moje włoski na różne kolory. Wybrałam określenie 'side chick’, ponieważ jako gwiazda porno technicznie zawsze jestem 'drugą kobietą’ i fantazją dla moich widzów.“ 

Rebecca Vanguard można znaleźć na Twitterze pod nazwą @hairysidechick.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.