Reagan Foxx zdobywa upragniony tytuł Wykonawczyni MILF Roku

Reagan Foxx długo czekała na swój uroczysty moment, ale jej wybitne umiejętności i ciężka praca w zeszłym roku przyniosły jej upragnioną nagrodę, która w dodatku należy do jednej z najbardziej prestiżowych kategorii.

'

Chociaż Reagan Foxx, biuściasta amerykańska MILF, może być ulubienicą fanów i była nominowana do kilku nagród, co może być dużym zaskoczeniem dla wielu osób, nigdy nie wygrała żadnej znaczącej nagrody. To wszystko zmieniło się dla niebieskookiej uwodzicielki w ten weekend, kiedy to odebrała nagrodę XBIZ dla Wykonawczyni MILF Roku. Pokorna i zaszczycona wielkością swojej wygranej, Foxx była niezwykle wzruszona i wdzięczna. 

“Co za wyjątkowa noc“, powiedziała Reagan. “To była całkowita niespodzianka. Wiele pracy w to włożyłam, otaczając się dobrymi inspirującymi ludźmi, którzy dawali mi wskazówki i wsparcie. Jestem naprawdę zaszczycona, że zostałam włączona do grona niesamowitych, pięknych kobiet, które wygrały lub zostały nominowane do tej prestiżowej nagrody. To znaczy dla mnie tak wiele!“.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Reagan. Od teraz mogą oni doświadczyć, jak to jest być z najlepszą MILF 2023 roku. W zeszłym tygodniu zadebiutował spersonalizowany rękaw FeelReagan. Zaprojektowany do pary z masturbatorem Keon firmy Kiiroo, rękaw pozwala użytkownikom poczuć ruchy Foxx podczas korzystania z interaktywnych treści dla dorosłych dostępnych przy użyciu technologii sztucznej inteligencji FeelMe. Rękaw w pełni naśladuje Reagan, oferując zarówno unikalną teksturę, jak i ciasnotę dla najbardziej realistycznych odczuć. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat FeelReagan, odwiedźcie kiiroo.com.

Śledźcie Reagan Foxx na Twitterze i Instagramie. Jej treści możecie znaleźć na jej oficjalnej stronie pod adresem reaganfoxx.com oraz na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.