Reagan Foxx nominowana do nagrody Wykonawczyni MILF Roku

Reagan Foxx jest podekscytowana, aby ogłosić, że została nominowana do nagrody Wykonawczyni MILF Roku podczas 2023 XBIZ Awards. Niebieskooka, amerykańska MILF otrzymała również nominację w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Film Fabularny wraz z Joshuą Lewisem za ich scenę w MissaX.

Tought LoveX

Biorąc pod uwagę ile razy pisaliśmy w tym roku, że Reagan Foxx nie zwalnia tempa i cały czas wypuszcza nowe sceny jedna po drugiej, raczej nikt nie powinien być zaskoczony, że utalentowana niebieskooka gwiazda została nominowana przez XBIZ do nagrody Wykonawczyni MILF Roku.

Druga nominacja jaką otrzymała Reagan jest za scenę Missa X, ’Sharing My Son in Law’ z Joshuą Lewisem. Romans tabu przedstawia Reagan jako samotną matkę, która nie może się powstrzymać od zakochania się w swoim troskliwym i przystojnym zięciu, po tym jak spędzają razem czas. Uczucie jest oczywiście odwzajemnione, ponieważ Lewis zaciera granicę pomiędzy postacią matki i kochanki. Dwoje walczy ze swoimi uczuciami, aż w końcu córka Reagan daje im swoje błogosławieństwo, aby byli szczęśliwi razem, kiedy ona jest poza miastem. Ubrania znikają i iskry namiętności żarzą się czerwienią w tej porywającej scenie, kiedy oboje uwalniają całą tłumioną pasję w potoku pożądania.

„To zaszczyt być uznanym i jestem bardzo podekscytowana, że mogę ubiegać się o tak wspaniałe nagrody,” podzieliła się Reagan. „Dzięki Joshua i MissaX i oczywiście dziękuję XBIZ! To by znaczyło dla mnie cały świat, jak bym wygrała. Trzymam kciuki!”

21. doroczna ceremonia rozdania nagród XBIZ zaplanowana jest na niedzielę, 15 stycznia w Hollywood Palladium i będzie wydarzeniem wieńczącym tydzień XBIZ i X3 Expo. Pełną listę nominowanych można znaleźć na xbiz.com.

Czy wspominaliśmy już, że Reagan nie zwalnia tempa i cały czas wypuszcza nowe sceny jedna po drugiej? Nic się nie zmieniło w tej kwestii, Reagan ma nowe DVD. ’Mommy’s Boy #7’ od Devil’s Film pokazuje nieodpartą MILF w roli, która przedstawia jej wszystkie zalety – napalonej, dojrzałej kochanki pomagającej młodemu ogierowi nauczyć się jak zadowolić damę.

Nie przegapcie ani jednej sekundy z tego gorącego nowego wydania. Zobaczcie Reagan w akcji na adultdvdempire.com, a następnie kupcie swój własny egzemplarz DVD.

Śledźcie Reagan Foxx na Twitterze i Instagramie. Możecie znaleźć jeszcze więcej jej treści na jej oficjalnej stronie pod adresem reaganfoxx.com oraz na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.