Rachael Cavalli wygrywa na NightMoves Awards i pojawi się w 'Naked News’

W ostatni weekend, zjawiskowa blondynka i amerykańska MILF, gwiazda filmów dla dorosłych i mainstreamowa modelka mody, Rachael Cavalli wzięła udział w swoim pierwszym weekendzie NightMoves Awards Show, gdzie zdobyła jedną z głównych nagród.

'

Rachael Cavalli jest amerykańską gwiazdą MILF i modelką. Chociaż pochodzi ze Środkowego Zachodu Ameryki, można by przysiąc, że jest kalifornijską dziewczyną z jej zamiłowaniem do plaży i jazdy na rolkach. Zanim wkroczyła na arenę dla dorosłych, była w college’u oraz obsługiwała bar, ale po spotkaniu kilku przyjaciół z branży postanowiła spróbować swoich sił.

Po kilku dniach zabaw z fanami i gwiazdami, weekend Rachael zakończył się 29 galą NightMoves Awards na Florydzie. Kiedy ogłoszono zwycięzcę w kategorii Najlepszej Preformerki MILF, Rachael Cavalli była przeszczęśliwa słysząc swoje nazwisko. To jej pierwsza nagroda i ogromny kamień milowy w jej karierze. Rachael Cavalli była również obecna by odebrać nagrodę w kategorii Najlepszej Produkcji Fetyszowej/Tabu/Specjalnej za „It’s a Mommy Thing #11” od Elegant Angels, gdzie nie tylko wystąpiła, ale również znalazła się na okładce. Pełną listę zwycięzców NightMoves Awards można znaleźć tutaj.

Rachael Cavalli podczas 29 gali NightMoves Awards

„Zaniemówiłam, kiedy wywołali moje nazwisko. Pracowałam naprawdę ciężko w zeszłym roku, aby moi fani i krytycy/redaktorzy cieszyli się z mojej pracy. Wspiera mnie niesamowity zespół, w tym agencję, OC Modeling, oraz The Rub PR. Wiem, że praca zespołowa sprawiła, że to się stało i nie mogę się doczekać przyszłości w branży. Dziękuję bardzo, NightMoves!” Powiedziała Rachael Cavalli.

Kolejnym miejscem, w którym będzie można zobaczyć Rachael jest Naked News. Ostatnio rozmawiała ona z prowadzącą Laurą Desirée o swojej karierze i nadchodzących projektach. Ekskluzywny wywiad będzie można zobaczyć już jutro, 15 października na nakednews.com. Szukajcie go na pierwszej stronie serwisu. Będzie on dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Bądź na bieżąco ze wszystkim w świecie Rachael śledząc ją na Twitterze oraz Instagramie. Zobacz też jej wspaniałe życie na planie i poza nim, subskrybując jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.