Rachael Cavalli świętuje kolejną nominację do tytułu MILF Roku

Amerykańska gwiazda MILF, a zarazem mainstreamowa modelka mody, Rachael Cavalli, zdobyła swoją czwartą nominację do tytułu MILF Roku w tym sezonie. Tym razem wyróżniona została przez XCritic.

'

Nikt chyba nie zaprzeczy, że rok 2021 był niesamowitym rokiem dla Rachael Cavalli z wybornymi rolami, szansą na pokazanie swoich aktorskich umiejętności i niesamowitymi występami dla Girlsway, Pure Taboo, Sweet Sinners, Adam & Eve, Naughty America, Brazzers, Elegant Angel, Blacked, MissaX, Zero Tolerance, Sweetheart Films i wielu innych. Dlatego też, XCritic wyróżniło jej pracę w tym roku i przyznało jej nominację do nagrody MILF Roku.

’Wow, nie mogę uwierzyć w uznanie, jakie otrzymałam w tym sezonie nagród! Miałam tyle szczęścia, że pracowałam z najlepszymi reżyserami i wykonawcami w tym roku, co jest szczerze mówiąc nagrodą samą w sobie. Jestem zaszczycona, że zostałam nominowana z tak wspaniałymi kobietami! Dzięki, XCritic!” powiedziała Rachael Cavalli.

Fani i krytycy uwielbiają krągłości Rachael i jej wysoki popęd seksualny na ekranie, który przyniósł jej tak wiele nominacji w tym roku.

Pełną listę nominowanych do nagród 2021 Xcritic znaleźć można tutaj.

Bądź na bieżąco ze wszystkim w świecie Rachael śledząc ją na Twitterze oraz Instagramie. Zobacz też jej wspaniałe życie na planie i poza nim, subskrybując jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.