Pristine Edge zdobywa nominację do nagrody XBIZ za najlepszą scenę seksu

Piękna Pristine Edge znalazła się wśród nominowanych do nagrody XBIZ w kategorii Najlepsza Scena Seksu – Lesbijska. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród XBIZ w niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w Hollywood.

'

W scenie Pristiny Edge z ’Final Girl’ (Adam & Eve Pictures) występuje również Victoria Sunshine. Scena jest zabawną i żywiołową historią dziejącą się w nawiedzonym domu i jest wyreżyserowana przez Andre Madnessa.

„Dziękuję XBIZ za tę nominację” – skomentowała Pristine. „Chcę również podziękować mojej partnerce w tej scenie, Victorii Sunshine, oraz reżyserowi Andre Madnessowi za stworzenie tej seksownej sceny!”.

Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2023 znajduje się na stronie xbiz.com.

Śledźcie Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić film z jej sklepu ManyVids lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.