Pristine Edge pojawiła się w podcaście 'Danglin’ After Dark’

Wspaniała MILF Pristine Edge zatrzymała się ostatnio w popularnym branżowym podcaście 'Danglin’ After Dark’, którego gospodarzem jest Dick Dangle, w którym opowiedziała o sobie oraz swojej karierze.

CaliTeens

Pristine Edge mówiła dużo o branży i swojej karierze i poruszyła wiele różnych tematów. Omówiła, jak wypuszczane są sceny i dlaczego niektóre wychodzą szybko, podczas gdy inne są trzymane przez firmy produkcyjne przez lata.

Jeśli chodzi o najnowsze sceny z jej udziałem, Pristine wyraziła swoje podekscytowanie kręceniem swojej pierwszej sceny Trans, a także występem w reboocie serialu ’Four Finger Club’. Dodatkowo, Pristine powiedziała, że wciąż jest zaskoczona, że jej wideo dla Property Sex po latach od premiery wciąż jest tak bardzo popularne.

Ostatnio Pristine przekonała się z pierwszej ręki, jak bardzo lubiane jest porno z macochami, kiedy wrzuciła na swoje platformy nowy klip. Mówiła też o tworzeniu ankiet dla swoich fanów, spaniu z fanem i kręceniu treści. Z bardziej osobistych rzeczy, jej fani mogą dowiedzieć się, że Pristine jest śpiochem, jaką muzykę lubi oraz na temat jej kolczyka w pępku.

„Mam nadzieję, że moi fani sprawdzą mój wywiad na 'Danglin’ After Dark'” – skomentowała Pristine. „Dick Dangle był tak wspaniałym gospodarzem i świetnie się bawiłam!”.

Wywiad Dicka z Pristine jest dostępny na stronie danglinafterdark.com.

Śledźcie Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić film z jej sklepu ManyVids lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.