Postać Sabien DeMonii w Hentai Heroes już jest dostępna

Wschodnioeuropejska wytatuowana, biuściasta, rudowłosa twórczyni treści, fetyszystka, gwiazda filmów dla dorosłych i przedsiębiorca Sabien DeMonia może teraz dodać postać Hentai Heroes do swojej rosnącej listy historycznych posunięć w karierze.

Tought LoveX

Hentai Heroes to dwuwymiarowa gra stylizowana na anime, będąca połączeniem powieść i RPG. Gracz wciela się w rolę przeciętnego napalonego faceta, który pragnie przeżyć przygodę w Haremverse, polegającą na szukaniu dziewczyn do swojego haremu i walce z innymi złymi facetami.

W trakcie przygody spotyka się wiele dziewczyny, z którymi można wykonywać różne akty seksualne i wypełniać kolejne misje. Jedną z nowych postaci w grze jest Sabien DeMonia, która oczywiście jest dość charakterystyczna – ma rude włosy, tatuaże i nosi czerwono-czarną lateksową sukienkę, która podkreśla jej krągłości i dynamiczny dekolt. Jest ona częścią przygody, która zawiera zadania poboczne, pozwalające zdobyć nagrody dla gracza oraz wzmocnić jego postać i harem.

Każdy fan natychmiast zauważy, że postać Sabien, która jest już oficjalnie dostępna, wygląda dokładnie tak samo jak ona. Hentai Heroes jest dostępne na systemy Android i iOS.

Postać Sabien pojawi się także w drugiej grze, której premiera zaplanowana jest na 18 maja.

Wprowadzenie na rynek obu postaci Sabien to tylko początek szerszej współpracy z Gaming Adult. W miniony weekend Sabien poleciała do Sofii w Bułgarii, aby wziąć udział w imprezie z okazji premiery, którą transmitowała na żywo na swoim Instagramie. Jej fani mogą również oczekiwać vloga na YouTube, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

„Zawsze chciałem wcielić się w postać z gry, a teraz stało się to rzeczywistością. Poza tym jestem wielkim fanem Hentai. Czekałem na idealną grę, w której mógłbym wziąć udział, a Hentai Heroes jest właśnie taką grą”. Więc zarejestruj się, zacznij grać za darmo i wybierz swoją własną przygodę” – powiedziała Sabien DeMonia.

Na tej stronie możesz lepiej zapoznać się z Hentai Heroes.

Wszystkie linki Sabien DeMonii znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.