Popularna MILF Brandi Love osiągnęła 1 milionem obserwujących na Twitterze

Trudno pogodzić bycie gwiazdą dla dorosłych i aktywność na platformach społecznościowych, szczególnie mainstreamowych. Niezliczona ilość zasad i polityk oraz generalna stygmatyzacja pracy seksualnej sprawia, że bardzo łatwo jest stracić swoje konto. Dlatego 1 milion obserwujących na koncie blond bogini seksu, Brandi Love jest naprawdę niezwykłym osiągnięciem.

'

Każdy, kto pracuje w branży dla dorosłych, lub zna kogoś, kto to robi, jest świadomy, że wzrost popularności ich kont w mediach społecznościowych może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego też podczas wakacyjnego weekendu, kiedy to nagrodzana MILF Brandi Love przekroczyła próg miliona obserwujących na Twitterze, szybko uczciła to godne uwagi osiągnięcie w sieci. Fani gratulowali ciężko pracującemu symbolowi seksu na platformie, a Brandi odpowiedziała im wszystkim:

„Mieliście rację! Wygląda na to, że w ten weekend przekroczymy granicę 1 miliona followersów! Chciałabym podziękować wam wszystkim za śledzenie mnie na Twitterze! Zamierzam uczynić OnlyBrandi.com darmowym do przyłączenia się do poniedziałku. Szukajcie czegoś specjalnego w swojej skrzynce odbiorczej!”

Brandi Love ma również gorące nowe treści na swojej platformie. Biuściasta blond bogini seksu zamieściła zdjęcia, na których ona i jej seksowna koleżanka Richelle Ryan mają na sobie tylko bieliznę i wyglądają absolutnie niesamowicie. Powiedziałą też fanom, że nie będą chcieli przegapić nowego filmu.

„Bardzo uwodzicielska i XXX scena z cudowną Richelle Ryan jest gotowa i czeka na was na onlybrandi.com”, powiedziała Brandi. „W sam raz na wakacje!”

Zobacz gorący nowy klip wraz z jej podróżą do Grecji i więcej na Onlybrandi.com

W przypadku, jeśli przegapiliście, Brandi dokonała też triumfalnego powrotu do Blacked niedawno z wysoce oczekiwanym wydaniem jej najnowszej sceny, „Sweat„. Zobaczcie tę scenę, którą Blacked nazywa „Sceną Roku” już teraz na blacked.com.

Śledź Brandi Love na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.