Penny Barber zdobywa upragniony tytuł MYLF Miesiąca

Penny Barber w ciągu ponad 10 lat pracy w branży, nakręciła niezliczoną ilość klipów, napisała dwie książki oraz współpracowała z różnymi niezależnymi producentami klipów. Teraz perwersyjna mamuśka może do listy swoich osiągnięć dodać upragniony tytuł MYLF Miesiąca za styczeń 2022 od MYLF.com.

'

Największą sceną Penny Barber na styczeń jest „Modern Cowgirl 2022„. Otwiera ją ekskluzywny wywiad, w którym Penny opowiada o swoim nowym tytule i swoim podekscytowaniu nim, planach na 2022 rok (w tym większej pracy dla MYLF.com), a także o wchodzeniu w rolę MILF i budowaniu swojego własnego uniwersum. Po wywiadzie jest scena z Ryanem Mclane, w której Penny nie tylko przebrała się w strój kowbojki, ale także związała Ryana, aby przeżyć jeszcze większą przygodę. Zwiastun sceny dostępny jest na mylf.com.

W tym miesiącu Penny będzie miała wiele scen, które pojawią się na MYLF.com i innych stronach premium Team Skeet. Jej druga scena, „ASMR with Nurse Penny„, zadebiutowała wczoraj i jest częścią serii MYLFLabs. Ten mocno skoncentrowany na ASMR filmik najlepiej jest oglądać z założonymi słuchawkami. Podczas sceny, Penny jest uwodzicielską pielęgniarką, a Mike Mancini jest szczęśliwym pacjentem, który przychodzi na „badania kontrolne”. Scenę „ASMR with Nurse Penny ” zobaczyć można tutaj.

„Jestem tak wdzięczna, że mogę być w lidze niesamowitych kobiet, które były MYLF Miesiąca przede mną. To taki zaszczyt, że otrzymałam ten tytuł. MYLF.com i Team Skeet były tak wspierające i jednymi z najbardziej konsekwentnych studiów, które zatrudniały mnie od samego początku. Mam nadzieję, że moim fanom i ich członkom spodoba się nowa zawartość w tym miesiącu”, mówi Penny Barber.

Wszystkie filmy Penny z MYLF.com, w tym jej dwie najnowsze propozycje i jej niesławną serię „Nurse Racheted” dla MylfWood znaleźć można tutaj.

Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat Penny Barber, śledź ją na Twitterze oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.