Penny Barber zdobywa nominację do nagrody MILF Roku od XCritic

Rok 2021 był całkiem udany dla niegrzecznej Penny Barber, która właśnie otrzymała nominację do nagród 2021 XCritic Awards. Jest to już druga w bieżącym sezonie, nominacja Penny do tytułu MILF Roku.

 

Penny Barber jest kobietą, o wielu twarzach, od producenta/reżysera do wykonawcy, filmowca, autora i wszystkiego pomiędzy. Jest znana z grania biuściastej, noszącej okulary MILF, która lubi słowne upokorzenia i niegrzeczne zabawy. W ciągu ponad 10 lat w branży Penny nakręciła niezliczoną ilość klipów, jest autorką dwóch książek i współpracowała z różnymi niezależnymi producentami jak i dużymi wytwórniami.

Bez wątpienia ten rok był wielkim punktem zwrotnym w karierze Penny Barber która nakręciła wiele udanych scen dla takich stron jak MYLF.com, Sweet Sinner, MissaX, Family Sinners, TransSensual i innych. Nie tylko jej występy były porywające, ale również mogła się popisać swoimi zdolnościami aktorskimi. Zdobyła wiele uznania w obecnym sezonie nagród, a teraz zdobyła upragnioną nominację do nagrody MILF Roku od XCritic, gdzie znajduje się obok największych nazwisk w branży.

„Jestem szczerze zszokowana za każdym razem, gdy moje nazwisko pojawia się w nominacjach. Czuję się tak szczęśliwa, że mogę pracować w tak niesamowitej branży i z tak niesamowitymi talentami i reżyserami. Jestem zaszczycona, że mogę być częścią takiej listy niesamowitych MILFów. Dziękuję, XCritic” – powiedziała Penny Barber.

Pełną listę nominowanych do nagród 2021 Xcritic znaleźć można tutaj.

Więcej na temat Penny Barber dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze i Onlyfans. Natomiast mainstreamowe i indie projekty filmowe Penny można poznać na stronie pennybarberfilms.com.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.