Penny Barber zdobywa nominację do nagrody Bazowie! oraz ogłasza powrót na MYLF.com

Niegrzeczna MILF i mistrzyni strapona Penny Barber ubiega się o nagrodę Bazowie! w 2022 roku, oraz ogłasza powrót na MYLF.com, po tym jak została ogłoszona MYLF Miesiąca w styczniu.

Magazyn Bazowie! celebruje wszystkie rzeczy związane z cosplayem, science fiction i fandomem fantasy od ponad dwóch dekad. Teraz, mają swój własny program nagród. Nominacje do 2022 Bazowie! Awards zostały ogłoszone na Twitterze i stronie Sexy Fandom w weekend, a Penny Barber znalazła się na tej liście.

Penny jest nominowana w kategorii Najlepszy Twórca Klipów i potrzebuje teraz swoich fanów do codziennego głosowania i Tweetowania. Aby zagłosować na Penny, należy wejść na stronę na stronę sexyfandom.com, poszukać jej imienia, zaznaczyć kropkę obok i nacisnąć „Submit Vote„. Nie zapomnijcie podzielić się też swoim głosem poprzez naciśnięcie przycisku „Tweet It„.

Zwycięzcy są wybierani przez redakcyjny panel sędziowski, głosowanie fanów i udostępnienia na Twitterze. Rozdanie nagród będzie miało charakter wirtualny, a szczegóły zostaną ogłoszone w niedalekiej przyszłości.

„Jestem zaszczycona, że Bazowie! nominowało mnie. Mam niesamowitych fanów i wiem, że nalegali na to, żebym została nominowana. Teraz, kiedy jestem nominowana, mam nadzieję, że nadal będą na mnie głosować tak często, jak tylko będą mogli. To by wiele dla mnie znaczyło, gdyby udało mi się zdobyć za to trofeum – cosplay i teledyski są wciąż ogromną częścią mojego świata”, mówi Penny Barber.

Pełna lista kategorii i nominowanych do nagrody Bazowie! znajduje się na tutaj.

Zobaczcie też Penny w jej nowej scenie dla MYLF.com. W „Out of Touch” wcieliła się w rolę macochy Joshuy Lewisa. Podczas sprzątania domu znajduje jego brudne bokserki na podłodze w salonie. Kiedy Penny próbuje je zwrócić, znajduje go oglądającego porno na TikTok… Całą scenę można zobaczyć tutaj.

Więcej na temat Penny Barber dowiedzieć się można śledząc ją na Twitterze i Onlyfans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.