Penny Barber zdobi okładkę Kink Queens i ma 10-stronicowy artykuł

Wielokrotnie nominowana do nagród MILF Penny Barber zdobi okładkę pierwszego numeru magazynu Kink Queens w tym roku, a także ma 10-stronicowy artykuł zawierający ekskluzywny wywiad.

'

Wielbiona przez wielu MILF Penny Barber wniosła trochę swojego blasku na okładkę pierwszego wydania magazynu Kink Queens. Penny jest ubrana w lateksowy trykot i czarne lateksowe rękawiczki, które zarówno podkreślają jej urodę i charakterystyczny styl, jak również odnoszą się do jej dominujących upodobań.

Artykuł “Penny in the Reign“ zaczyna się na stronie 16 i zawiera zdjęcia autorstwa Rexa Shepherda. Wywiad przeprowadzony przez Ralpha Greco Jr. zawiera odpowiedzi gwiazdy na pytania, na które wszyscy chcą poznać odpowiedzi, między innymi jak rozpoczęła swoją karierę, czym charakteryzują się jej treści, czego szuka w uległych, jej plany na przyszłość i wiele więcej.

“Jestem fanką Kink Queens od jakiegoś czasu i jestem zaszczycona, że mogę ozdobić ich okładkę oraz być przedstawiona w artykule. Zdjęcia są zupełnie nowe i podoba mi się, jak Rex uchwycił czynnik dominy z odpowiednią ilością blasku. Mam nadzieję, że moi fani będą zadowoleni z wywiadu i dowiedzą się czegoś o mnie, czego nie wiedzieli“, powiedziała Penny Barber.

Zdobądźcie swój egzemplarz magazynu Kink in Queens na stronie magcloud.com

Śledźcie Penny Barber na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.