Paris White wznosi toast za swój występ w ‘Drinking Dirty’

Paris White pojawi się w tym tygodniu w czwartkowym odcinku programu ’Drinking Dirty In Jersey’. Urocza, wytatuowana performerka będzie rozmawiać z gospodarzami o 4 rano czasu Polskiego. Fani mogą posłuchać ‘Drinking Dirty In Jersey’ na ich oficjalnej stronie na Facebooku.

CaliTeens

Paris White to amerykańska, blondwłosa, słodka gwiazda porno i modelka, która zadebiutowała w branży pod koniec 2018 roku. W tym czasie Paris zdobyła oddanych fanów dzięki swoim gorącym scenom dla takich studiów jak Bang Bros, Mofos, Reality Kings i Team Skeet.

Aktorka nieustannie wyrabia swoje nazwisko i markę od samego początku swojej kariery i podczas rozmowy można spodziewać się, że omówi swój start w branży i udaną karierę. Gospodarze „Drinking Dirty In Jersey” zawsze mają zabawne i interesujące pytania dla swoich gości, a Paris na pewno nie zawiedzie i będzie miała ciekawe odpowiedzi.

„Nie mogę się doczekać mojego występu w programie „Drinking Dirty In Jersey”, powiedziała Paris. „Oni są tak wielkimi zwolennikami branży i za każdym razem, gdy ich słucham, wszyscy świetnie się bawią!”.

Aby zobaczyć rozmowę Paris White z gospodarzami „Drinking Dirty In Jersey” odwiedź stronę programu na Facebooku.

Jeżeli chcesz zobaczyć Paris w akcji, to nie przegap występów Paris w jej najnowszych scenach dla Family Sinners, Dogfart i Cherry Pimps.

Śledź Paris White na Twitterze i Instagramie oraz sprawdź jej konto TikTok. Jeśli jeszcze nie subskrybowałeś OnlyFans Paris, zdecydowanie warto to zrobić, ponieważ oferuje ona swoim fanom wiele ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.