Paris White udzieliła wywiadu dla YNOT Cam

Czarująca Paris White udzieliła ostatnio dla YNOT Cam pouczającego wywiadu. Zatytułowany „Paris In the Spring!”, wywiad zadowoli obecnych fanów i z pewnością zyska nowych dla filigranowej gwiazdy.

'

Paris zaczyna swój wywiad od rozmowy o tym, co doprowadziło ją do decyzji o dołączeniu do przemysłu dla dorosłych. Opowiada również o tym, jak po przeprowadzce do Los Angeles w 2019 roku, Paris znalazła swoją początkującą karierę zagrożoną przez pandemię.

Paris była odporna i nie pozwoliła, aby to ją powstrzymało, używając OnlyFans i innych platform do uzyskania pasywnego dochodu. Paris opowiada również o uzyskaniu licencji w obrocie nieruchomościami, stygmatyzacji pracy seksualnej i swoich niesamowitych fanach.

„Nie mogłam się doczekać rozmowy z YNOT i podzielenia się kilkoma moimi przemyśleniami na temat mojej kariery i branży” – skomentowała Paris. „Wywiady takie jak ten pomagają dotrzeć z moim nazwiskiem do szerszej publiczności i pozwalają mi dzielić się moimi przemyśleniami”.

Na wypadek, gdybyście to przegapili, Ostatnio pojawiły się dwie nowe sceny z udziałem aktorki. Po pierwsze, zagrała flirtującą wróżkę w „Sugar Plum Snatch” Team Skeet z Austinem Pierce’em oraz scenę POV z Chloe Surreal w „Flash Of The Tartans” z POVR.

Wywiad z Paris White zatytułowany „Paris In the Spring!” można znaleźć tutaj.

Śledź Paris White na Twitterze i Instagramie oraz sprawdź jej konto na TikTok. Fani Paris mogą również subskrybować jej profil OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.