Onyx Muse gości Brennę McKenna w Green Room Radio

Gwiazda filmów dla dorosłych, tancerka i entuzjastka marihuany Onyx Muse ogłosiła, że zaprosiła nominowaną do nagrody AVN wschodzącą gwiazdę Brennę McKenna jako specjalnego gościa w najnowszym odcinku Green Room Radio.

Insane Coeds

Prowadzony przez Tru, Onyx Muse i DJ SupaJames, Green Room Radio jest podcastem omawiającym gorące trendy i kontrowersyjne tematy w mainstreamie i świecie XXX, a także dzielącym się pouczającymi informacjami na temat rozrywki dla dorosłych, z unikalnej perspektywy.

W odcinku 41 Brenna McKenna opowiada o tym, jak COVID doprowadził ją do wejścia w świat dla dorosłych, najpierw jako twórca treści, a później jako wykonawca, dalej wyjaśnia, jak jej doświadczenie jako striptizerki dało jej pewność siebie i umiejętności interpersonalne, aby odnieść sukces, jak przygotowuje się do scen seksu analnego, które zjednały jej legion fanów, odpowiada na pytanie “czy rozmiar ma znaczenie?“ i wiele więcej.

“Jestem zaszczycona, że Brenna przyszła do mojego programu, ponieważ jest niesamowitą wschodzącą gwiazdą w przemyśle dla dorosłych.“, powiedział Muse. “Odkąd poznałam ją na NightMoves, wiedziałam, że to wielki nowy talent z super cool podejściem, który ma długoterminową wizję“. 

“Brenna naprawdę traktuje ten biznes jak profesjonalistka i przy każdej okazji, która pojawia się na jej drodze, odciska swoje piętno, co sprawia, że nie można o niej zapomnieć. Życzę jej wiele sukcesów w jej karierze i mam wiele miłości do tej dziewczyny jako osoby, a także jako niesamowitej wschodzącej gwiazdy!“ kontynuowała Muse.

McKenna skomentowała: “To był mój absolutny zaszczyt być w podcaście Onyx i Tru! Ona i ja mamy wspólne niesamowite doświadczenia i cieszę się, że byłyśmy w stanie znowu się spotkać i pokazać to światu!“

Odcinek ’Green Room Radio Episode 41 with Special Guest Brenna McKenna’ można znaleźć na YouTube, Spotify, PodBean, oraz Apple Podcasts.

Śledźcie Brennę McKenna na Twitterze i Instagramie, subskrybujcie jej OnlyFans i sprawdźcie ją na FreeOnes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.