OnlyFans Po 50-tce? Top Modelka Elaina St. James potwierdza że jest to możliwe!

Czy wydaje ci się, że OnlyFans to sposób na zarabianie pieniędzy tylko dla młodych dwudziestokilkulatków? Elaina St. James, 54-letnia samotna matka z Ameryki, twierdzi, że wiek to tylko liczba, jeśli wiesz, jak w pełni wykorzystać swoje talenty.

ILoveBlackGirls

St. James, która obecnie znajduje się na szczycie 1% modelek na platformie i zarabia więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek marzyła jako samodzielny twórca, dołączyła do OnlyFans, gdy potrzebowała szybkiej gotówki, aby zapłacić za aparat ortodontyczny swojego syna. Po pierwszym miesiącu „Zarobiłam prawie tyle, ile zarabiałam pracując na etacie w sprzedaży przez 40 godzin tygodniowo” powiedziała modelka. „W drugim miesiącu już podwoiłam swoje regularne dochody.

Jej kariera na OnlyFans zaczęła się po przeczytaniu artykułu o modelce-mamie, która wzbogaciła się na modelingu dla dorosłych na OnlyFans. St. James odwiedziła wówczas serwis i „ciągle natrafiałam na starsze kobiety, takie jak ja, które nie miały 'idealnych’ ciał, a mimo to posiadały tysiące zwolenników w mediach społecznościowych”. Pierwszym krokiem jaki postanowiła zrobić St. James, było zdobycie własnych fanów. W ciągu kilku krótkich tygodni, zbudowała godną pozazdroszczenia bazę 10 000 fanów na Instagramie.

„Czy istnieje rynek dla dojrzałych modelek glamour? Jak najbardziej! Ale, aby osiągnąć sukces na zatłoczonym, konkurencyjnym polu, musisz na niego zapracować” dodaje modelka. „Pomyśl o swojej niszy – jestem prawdziwa, autentyczna i figlarnie zakręcona – i dużo się uśmiecham! Dobrze się bawię robiąc to i to widać!”.

St. James zauważa, że nowe modelki muszą podjąć „mnóstwo wysiłków marketingowych poza OnlyFans, aby wypromować swój publiczny profil online – nie ma innego sposobu, aby przyciągnąć ludzi, a twoje wysiłki muszą pozostać spójne i wierne temu, czego chcą twoi fani, nawet jeśli wymaga to więcej czasu i energii. Ja zadałam moim subskrybentom wiele pytań, aby dać im najlepsze treści ORAZ dowiedzieć się, jak zdobyć więcej subskrybentów takich jak oni”.

„Zauważyłam, że funkcja Reels (tak zwane rolki – przyp. red.) na Instagramie otrzymuje wiele wyświetleń, więc zacząłem robić rolki taneczne – jest to duża część mojego sukcesu, ponieważ algorytm Instagrama wyraźnie nagradzał tych, którzy korzystali z tej funkcji. Zwróciłam również uwagę na to, co robią inne modelki: pozy, kolory i wygląd, które wzbudzają największe zaangażowanie, i włączyłam te elementy do mojej marki. Filmy w stylu TikTok są obecnie bardzo popularne, więc na tym się teraz skupiam”.

„Nauczyłam się następującej rzeczy: jeśli jesteś modelką po 40 lub 50 roku życia, mężczyźni w wieku 20 i 30 lat są twoją główną publicznością OnlyFans. Chcą zobaczyć nasze zmysłowe, bardziej doświadczone ciała – cenią naszą autentyczność. Dla mnie korzyści z tego były oszałamiające i to na wiele sposobów”.

Aby dowiedzieć się więcej o Elainie St. James, śledź jej poczynania na Instagramie, OnlyFans, Twitterze oraz Fansly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.