Olivia Vee pozostawia dobre wrażenie w 'Danglin’ After Dark’

Wschodząca gwiazdka i twórczyni treści Olivia Vee była najnowszym gościem branżowego podcastu 'Danglin’ After Dark’ prowadzonego przez Dicka Dangle.

Tought LoveX

Podczas spotkania z Dickiem Dangle, znana ze swoich hardcorowych treści Olivia Vee omawia swoje wejście do głównego nurtu porno, w tym swoje debiutanckie sceny dla Bang Bros, ThickASF i Brazzers, który sam dotarł do Olivii, aby nakręcić scenę. Olivia jest wdzięczna że ma możliwość pracy w tym biznesie i że miała zaszczyt pracować z najlepszymi gwiazdami, takimi jak Olive Glass, Xander Corvus czy Dee Williams.

Olvia mówi również o swojej wysokiej pozycji na SextPanther i o tym, jak branża ewoluuje i zmienia się. Olivia uwielbia dostarczać ludziom ich fantazje, i brać udział w intensywnych scenach, pozwalać swojemu ciału robić swoje. Olivia przyznała, że tylko raz wycofała się ze zbyt intensywnej sceny. Aktorka wspomina również o swojej najlepszej przyjaciółce, Kaii Eve, oraz o tym, jaka bardzo jest ona niesamowita.

„Miałam niezły ubaw rozmawiając z Dickiem Dangle w jego podcaście” – komentuje Olivia. „Ponieważ jestem nowa w przemyśle mainstreamowym, jestem tak wdzięczna, że mam jakąkolwiek możliwość, aby wypromować moje imię i aby zdobyć nowych fanów!”.

Śledź karierę Olivi Vee na Twitterze i Instagramie. Fani mogą dołączyć do jej OnlyFans za 6,66$ miesięcznie lub zakupić wideo z jej ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.