Olive Glass i Xander Corvus otrzymują nominację do nagród AVN

Popularni wykonawcy Olive Glass i Xander Corvus świętują swoją nominację do nagrody AVN w kategorii Najgorętsza Analna Kolaboracja Twórców. Jest to nagroda, w której o wygranej decydują fani, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas ceremonii AVN Awards.

'

Scena, ’In Her Glass’ jest analnym debiutem Olive Glass, w której honory pełni Xander Corvus. Scena została nakręcona przez Marcosa Riverę i okazała się jednym z najpopularniejszych wydań Olive. Fani Olive i Xandera mogą okazać swoją miłość do tej sceny poprzez codzienne głosowanie na nich. Aby to zrobić, należy zarejestrować konto tutaj, a następnie oddać codziennie, do soboty, 7 stycznia 2023 roku, swoje głosy.

Xander Corvus

„Jestem zachwycona, że moi fani kochają mój debiut analny, 'In Her Glass’, tak samo jak ja cieszyłam się z jego kręcenia! Xander i ja mamy niesamowitą chemię i nie mogę sobie wyobrazić nikogo lepszego w uchwyceniu tej magii niż Marcos Rivera.” ekscytowała się Olive. „Byłam zaszczycona otrzymaniem nominacji AVN za Najgorętszą Analną Kolaborację Twórców! Proszę wszystkich moich fanów o dalsze głosowanie na nas – możecie głosować raz dziennie, każdego dnia. Bardzo dziękuję za miłość i wsparcie!”.

Aby zobaczyć nominowaną do nagrody scenę analną, odwiedźcię OnlyFans Olive, które obecnie jest w przecenie, 20% rabatu przez pierwszy miesiąc.

Bądźcie na bieżąco z Olive Glass na jej kontach na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również wybrać sobie jakiś przedmiot z jej sklepu na Etsy lub film z ManyVids.

Śledźcie Xandera Corvusa na Twitterze i OnlyFans.

Więcej informacji o nagrodach AVN można znaleźć na stronie avn.com/awards.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.