Nowe DVD Bellesy z Brandi Love dostępne już jest w przedsprzedaży

Brandi Love ma nowe DVD od Bellesa Films, 'Sexual Tension 2′, które jest już oficjalnie dostępne w przedsprzedaży. Brandi w ostatnich dniach udzieliła również dwóch nowych wywiadów.

'

Fanów nagradzanej MILF ucieszy wiadomość, że już wkrótce będą mogli dodać do swojej kolekcji kolejne DVD z udziałem Brandi Love. Scena, w której blond bogini miłości występuje z Damonem Dice, była jej pierwszą sesją dla tego studia. Brandi wspomina jej nagrywanie i wyjątkową chemię, która była obecna na planie.

“To było naprawdę gorące i zabawne,“ powiedziała Brandi. “Nie mieliśmy okazji się zobaczyć, ani porozmawiać, żadnych zasad po prostu 'uprawiać seks’. To było bardzo autentyczne i podobało mi się to!“. 

Zamówcie swoją kopię DVD na stronie adultdvdempire.com

Styczniowa MYLF Miesiąca udzieliła też nowego wywiadu w tym tygodniu dla Fleshbot. Holly Kingstown zadaje biuściastej blondynce serię soczystych, wnikliwych pytań dotyczących jej kariery i życia seksualnego. Na pytanie Kingstown, co najbardziej kocha w scenach MYLF, które nagrała, Brandi szybko chwali firmę. 

“To, co kocham najbardziej, to fakt, że strona naprawdę przedstawia to, kim jest MILF“ – powiedziała Brandi. “Pokazują kobietę i wiele stron MILF“. 

Przeczytajcie cały artykuł na fleshbot.com

A na wypadek, gdybyście przegapili, w zeszłym tygodniu pojawił się też wywiad Brandi z YNOT – 'An Interview with Brandi Love – Secrets of Building a Successful Brand’ autorstwa Alyssy Collins. Znajdziecie go w całości na ynot.com

Śledźcie Brandi Love na Twitterze i Instagram oraz dołączcie do Onlybrandi.com oraz MeetBrandi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.