Nikki Zee zdobywa nominację do nagrody Trans Erotica Awards

Seksowna wykonawczyni Nikki Zee dodała do swojego dorobku kolejną nominację do nagród dzięki niedawnemu ogłoszeniu listy nominowanych przez Trans Erotica Awards.

'

Nikki Zee zdobyła nominację w kategorii Najlepsza Nie-Trans Kobieca Wykonawczyni, za swoje sceny TS na jej oficjalnej stronie internetowej, Nikki-Zee.com, z udziałem Roxxie Moth i Sophii Feels. Fani Nikki mogą również nominować ją do Nagrody Fanów. Głosowanie trwa do 10 lutego. 

Komentując swoją nominację, Nikki powiedziała: “Jestem tak zszokowana i zaszczycona, że zostałam nominowana. Muszę też wspomnieć o Roxxie Moth i Sophie Ladder które pracowały ze mną wiele razy i są niesamowitymi partnerami scenicznymi.“

Ceremonia rozdania nagród Trans Erotica Awards odbędzie się 19 marca w Avalon w Hollywood. Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia, odwiedźcie stronę theteashow.com i śledźcie ich na Twitterze.

Na Nikki-Zee.com pojawiła się również ostatnio nowa aktualizacja, w której główną rolę gra Will Tile. Scena zatytułowana ’The Buttler’, przedstawia Nikki, która zaspokaja swoje pragnienia przywołując swojego tytułowego lokaja, Willa, któremu robi porządny rimming zanim przejdzie do obciągania

Bądźcie na bieżąco z karierą Nikki Zee i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Nikki oferuje zarówno darmowe OnlyFans, jak i premium OnlyFans, a jej strona członkowska, Nikki-Zee.com może pochwalić się cotygodniowymi aktualizacjami. Aby uzyskać pełną listę linków Nikki, odwiedźcie nikkizeexxx.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.