Nikki Zee wystąpiła w podcaście 'In The Tub’

Nikki Zee, którą fani kochają za jej treści i pokazy na żywo przed kamerką, szybko zyskuje uwagę branży. Nikki gościła ostatnio w 'In The Tub’, branżowym podcaście prowadzonym przez parę swingersów.

'

Wywiad Nikki Zee rozpoczyna się w 21 minucie odcinka i zaczyna się od omówienia przez Nikki jej wielu stron które posiada. Nikki rozpoczęła prowadzenie pokazów na żywo w lutym 2019 roku, po obejrzeniu dokumentu o cam girls i rozmowie z innymi modelami i wykonawcami. Na temat swoich treści, Nikki mówi, że lubi tworzyć różne gatunki, aby wszyscy fani mieli coś dla siebie. Planując swoje treści, Nikki rozdziela sceny gonzo od scen z fabułą, a ostatnio zaczęła wprowadzać odrobinę humoru do swoich treści.

Wykonawczyni opowiadała również o swoim pierwszym gangbangu, pierwszej nominacji do nagrody, tatuażach, przeprowadzce na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych i planach uczestnictwa w nadchodzących wydarzeniach. Poza karierą, Nikki opowiada jak spędza czas ze swoim partnerem, dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi chodzenia na siłownie, zdradza jak nazywała swojego psa i wiele więcej.

„Bardzo mi się podobało, że mogłam się wygłupiać z ekipą z 'In the Tub’ i rozmawiać o praktykach biznesowych oraz moim starcie w branży” powiedziała Nikki. „Miło było podzielić się również rzeczami związanymi z moim życiem domowym, moimi zwierzętami i przyjaciółmi oraz o tym, jak staram się ogarnąć równowagę między pracą, a życiem prywatnym”.

Pełny wywiad z Nikki można znaleźć na stronie inourtub.com.

Jednak dobre wieści tutaj się nie kończą, Nikki właśnie wypuściła na wszystkie swoje platformy, zupełnie nowy 25 minutowy, hardcorowy film z Oliverem Faze zatytułowany ’Cock Worship and a Creampie’. Zobaczcie jak Nikki zajmuje się kutasem Olivera, w tej bardzo gorącej scenie z rimmingiem i zakończonej creampie.

Bądźcie na bieżąco z karierą Nikki Zee i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Nikki oferuje zarówno darmowe OnlyFans, jak i premium OnlyFans, a jej strona członkowska, Nikki-Zee.com może pochwalić się cotygodniowymi aktualizacjami. Aby uzyskać pełną listę linków Nikki, odwiedźcie nikkizeexxx.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.