Nikki Zee urzeka w podcaście 'Danglin’ After Dark’ Dicka Dangle’a

Wykonawczyni i twórczyni treści Nikki Zee była gościem w podcaście 'Danglin’ After Dark’, którego gospodarzem jest Dick Dangle. Nikki była jedynym gościem odcinka, który trwa około godziny.

ILoveBlackGirls

W swoim wywiadzie Nikki Zee omawia uczestnictwo w konwentach i to jak w tym roku lepiej przygotowała się na to wydarzenie. Nikki była w stanie spotkać swoich fanów, co było dla niej pokornym doświadczeniem. Dalej Nikki opowiada jak rozpoczęła swoją karierę jako camgirl i że jej pierwsze pokazy nie zawierały nagości. Ale to szybko się zmieniło, ponieważ pokazy na żywo pomógł jej pokonać swoją nieśmiałość. Nikki mówiła też o przejściu do tworzenia własnych treści oraz o tym, jak jej najlepsza przyjaciółka, Dahlia Von Knight, pomogła jej i wystąpiła w jej pierwszym filmie. Nikki opisuje też jak jej partner pomaga jej w tym aby się nie wypaliła zawodowo. Inne tematy dotyczyły ulubionego napoju alkoholowego Nikki i jej kolekcji okularów i wiele więcej.

„Byłam tak podekscytowana, że mogłam być gościem w 'Danglin’ After Dark’,” powiedziała Nikki. „Słyszałam takie wspaniałe rzeczy na temat programu, a Dick był takim wspaniałym gospodarzem. Świetnie się bawiłam”.

Odcinek z udziałem Nikki w 'Danglin’ After Dark’ znajdziecie na danglinafterdark.com.

Bądźcie na bieżąco z karierą Nikki Zee i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Nikki oferuje zarówno darmowe OnlyFans, jak i premium OnlyFans, a jej strona członkowska, Nikki-Zee.com może pochwalić się cotygodniowymi aktualizacjami. Aby uzyskać pełną listę linków Nikki, odwiedźcie nikkizeexxx.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.