Nikki Zee świętuje swoją rocznicę w branży maratonem pokazów na żywo

Nikki Zee po raz pierwszy zaczęła prowadzić pokazy na żywo przed kamerką 4 lutego 2019 roku i planuje uczcić swoją czwartą rocznicę w dobrym stylu. W najbliższą sobotę, 4 lutego, Nikki będzie prowadzić pokazy na żywo na kilku różnych platformach.

CaliTeens

Prawdopodobnie dla każdego wykonawcy i profesjonalisty pierwszy kontakt z branżą jest niezapomnianym doświadczeniem, które zmienia na zawsze całe życie. Nikki Zee, która zaczęła występować przed kamerką cztery lata temu, a teraz może pochwalić się nominacjami do nagród branżowych, również tak uważa.

Dlatego, aby uczcić swoją czwartą rocznicę, Nikki będzie prowadzić pokazy na żywo od 17 do 5 rano na różnych platformach zgodnie z następującym harmonogramem:

“Jestem podekscytowana, że będę świętować nie tylko długość czasu, ale również wzrost, jaki miałam w ciągu ostatnich czterech lat“, skomentował Nikki. “Podróż od cam girl do twórcy treści do bycia wykonawcą w dużych firmach produkcyjnych była tak dziką jazdą i jestem dumna z siebie za to, jak daleko zaszłam, wciąż równoważąc to wszystko z pełnoetatową pracą i życiem rodzinnym i towarzyskim“.

Bądźcie na bieżąco z karierą Nikki Zee i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Nikki oferuje zarówno darmowe OnlyFans, jak i premium OnlyFans, a jej strona członkowska, Nikki-Zee.com może pochwalić się cotygodniowymi aktualizacjami. Aby uzyskać pełną listę linków Nikki, odwiedźcie nikkizeexxx.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.