Nie dostałeś tego co chciałeś na święta? Skorzystaj ze styczniowej wyprzedaży Tindry Frost

Wielokrotnie nagradzana księżniczka wikingów Tindra Frost rozpoczęła styczniową super wyprzedaż, aby jej fani mogli sobie sprawić prezent, który naprawdę chcieli dostać w minione święta.

Styczniowa super wyprzedaż Tindry Frost trwa przez cały miesiąc i na pewno będziecie chcieli dodać całą jej zawartość do swojej kolekcji i to w niesamowitych cenach. ManyVids Tindry ma ponad 120 filmów do wyboru i szeroką gamę gatunków, w tym roleplay, JOI, dziewczyna/dziewczyna, strap-on, striptease, zabawy w miejscach publicznych i wiele innych. A podczas super wyprzedaży wszystkie są o 25% tańsze i nie jest potrzebny żaden specjalny kod.

Super wyprzedaż oferuje również 30% zniżki na członkostwo w ManyVids (używając kodu 'Tin48317′) i 20% zniżki na dedykowane filmy na życzenie (używając kodu 'Tin56692′). Wejdź na stronę TindraFrost.ManyVids.com, kliknij na „Store” dla większości filmów lub „Services” dla filmów na życzenie, aby do do 31 stycznia korzystać z promocyjnej ceny.

„Spędzamy tak wiele listopada i grudnia skupiając się na innych, a teraz jest czas na dbanie o siebie. To idealny czas, aby uzupełnić swoją kolekcję dla dorosłych i spędzić trochę czasu na sprawianiu przyjemności sobie lub spiknięciu się z partnerem. Moje treści ManyVids, zwyczaje i członkostwo na pewno wprawią Cię w dobry nastrój. Więc zdecydowanie skorzystaj z Super Wyprzedaży w styczniu,” mówi Tindra Frost.

Więcej na temat Tindry Frost dowiedzieć się można na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.