Nicole Doshi zdobywa pierwsze nagrody XBIZ, w tym jako Najlepsza Nowa Wykonawczyni

Potrzebujecie dowodów na to, że Nicole Doshi jest jedną z najgorętszych nowych gwiazd w branży? W takim wypadku niech przekonają was jej pierwsze w życiu otrzymane nagrody od XBIZ, które zarówno honorują jej pracę jak również występy przed kamerą.

Pochodząca z Qingdao w Chinach Nicole Doshi, rozpoczęła swoją karierę w filmach dla dorosłych zaledwie dwa krótkie lata temu, a teraz ma na swoim koncie imponujące wyróżnienie bycia pierwszą azjatycką wykonawczynią, która kiedykolwiek zdobyła nagrodę XBIZ w kategorii Najlepsza Nowa Wykonawczyni.

“Jestem bardzo wdzięczna wszystkim w XBIZ, którzy pomyśleli o mnie podczas sezonu nominacji, a także ponownie podczas wybierania ostatecznych zwycięzców nagród i zdecydowali, że zasłużyłam na dwa trofea w tym roku,“ powiedziała Doshi. “Miałam nadzieję na najlepsze, ale nie oczekiwałam niczego, ponieważ byłam nominowany obok tak wielu niesamowitych i utalentowanych osób. Byłam szczerze zaskoczona, że w ogóle udało mi się coś wygrać. To niewiarygodne i jestem tak podekscytowana. Dziękuję!“

Doshi nie szczędziła również pochwał dla swoich partnerów z High Gear, wraz z którymi zdobyła nagrodę za Najlepszą Scenę Seksu – Vignette. Byli nimi Violet Myers, Vicki Chase, Vic Marie, Vanna Bardot, Savannah Bond, Richard Mann, Isiah Maxwell, Jonathan Jordan, Brickzilla, Garland, Jamie Knoxx, Jay, John Legendary, Tyrone Love, Stretch, Zaddy i Anton Harden, którzy wzięli udział w spektakularnej 18-osobowej orgii.

“Ta scena wyróżnia się jako jedna z najbardziej ekscytujących i przytłaczających scen, jakie kiedykolwiek zrobiłam i jestem tak wdzięczna moim kolegom wykonawcom z High Gear za bycie tak wspierającymi i uspokajającymi podczas sesji zdjęciowej pod kierunkiem Dereka Dozera“ – dodała Doshi. “To był piękny występ. Nie wiem, jak mogło się to potoczyć lepiej niż się potoczyło. To zdecydowanie zwycięzca nagrody!“.

Śledźcie Nicole Doshi na Twitterze, Instagramie i TikTok. Subskrybujcie też jej OnlyFans, aby zobaczyć więcej jej ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.