Nicole Doshi zdobywa cztery nominacje do nagród XBIZ

Wschodząca gwiazdka Nicole Doshi z dumą ogłasza, że została nominowana do swoich pierwszych w życiu nagród XBIZ – a dokładnie do czterech – za wybitny talent i umiejętności przedstawione na ekranie w produkcjach dla dorosłych w tym roku.

Chińska piękność, Nicole Doshi, która po rozpoczęciu kariery w 2021 roku wybija się w branży jako jedna z najjaśniej świecących nowych gwiazd, została nominowana w czterech kategoriach XBIZ. Co nikogo nie powinno dziwić, Nicole otrzymała nominację do tytułu Najlepszy Nowy Wykonawca, a także w kategoriach Najlepsza Scena Seksu – Pierwszy Występ w Karierze za scenę Tushy ’Spice 1’ z Mickiem Blue oraz Najlepsza Scena Seksu – Vignette za jej występy w ’High Gear’ od Blacked Raw oraz ’Up to and Including Her Limits 2’ od Deeper.

„Jestem zaszczycona i bardzo wdzięczna, że otrzymałam moje pierwsze nominacje do nagrody XBIZ po tak krótkim czasie w tym biznesie, a także niesamowitym ludziom, którzy pomogli urzeczywistnić moje marzenie – zespołowi w Motley Models, moim współgwiazdom i reżyserom, którzy byli tak pomocni w nauczaniu mnie wszystkiego, co muszę wiedzieć na planie, kiedy byłam jeszcze zupełnie nowa i się uczyłam, fanom, którzy wspierają moją pracę i oczywiście XBIZ za rozważenie mnie jako nominowanej! Dziękuję z głębi serca”.

Doshi nie próżnowała w miesiącach, w których postawiła stopę na swojej pierwszej sesji filmowej. Oprócz nominowanej pracy dla Vixen Media Group w studiach Deeper, Blacked Raw i Tushy, a także Slayed, drobna azjatka wystąpiła również w scenach dla Adult Time, TeamSkeet, Brazzers, Cherry Pimps, Jules Jordan Video, Evil Angel czy Kink.

21. doroczna gala XBIZ Awards odbędzie się w niedzielę 15 stycznia 2023 roku w historycznym Hollywood Palladium. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie xbiz.com.

Śledźcie Nicole Doshi na Twitterze, Instagramie i TikTok. Subskrybujcie jej OnlyFans, aby zobaczyć więcej jej ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.